Automobilizam

  1. Nek ti je sa srećom.
    Fina kola. Ima diskove na sva 4 točka.

  2. Hvala. Ma ne kontam, sva kola napravljena pre 2002. imaju meke kočnice, a sva novija zabadaju k'o nenormalna.

  3. sva kola napravljena pre 2002. imaju meke kočnice, a sva novija zabadaju k'o nenormalna.

    Једном сам позајмио Логана, и сад пошто сам навикао на сивоњске технике код Асконе, стиснем ја кочицу у Логану и умало не сломих ребра о волан како сам полетео

  4. Ja mrzim meku kocnicu kao sto ima putno klasik, skoda oktavija, tojota auris. Dok recimo skoda superb, audi a6, bmw e39, vektra c imaju lepe tvrde postojane sto dublje stiskam one sve teze (pricam za samo neke koje sam vozi) to ja volim osecaj da imam kad stisnem, onda imam osevaj da vozim kola. A ne ko pickica stisnem propadne mi noga....

  5. Ja volim kad su dozirane kočnice. Ni pretvrde ni premeke. Recimo kao što ima Vektra B.

  6. Ja volim one na astri g, pipneš je, krkneš nosom u volan, iskoči erbeg.

  7. Ja ne volim one kočnice što kad kočiš desnom ka' da kočiš lijevom. Nego, brzo se čovjek navikne. Uglavnom, kod starijih auta su mi milije, ali ne bih ni od jednog odustao zbog kočnice.

  8. Kako ne bih odustao od kupovine zbog pedala, pa kako da onda da mi voznja bude udobna, konforma............?????

  9. Ја волим кочницу као код Паганија Хаире, тврда је и лепо се дозира.

  10. Osjetljivost kočnice nema nikakve veze sa udobnošću i, kako ti kažeš, konforom. Čovjek se jednostavno navikne na to poslije 10 minuta vožnje.

  11. Ma sta bre ja da se navikavam na auto, auto treba da se navikne na mene. Pa ne kupuje on mene nego ja njega. I ne mozes da se naviknes ako ti nesto ne odgovra. Je l mozes da se navikbes na kamen u cipeli?

  12. Kontam da si malo popio pošto je sad svjetsko prvenstvo, pa ti neću odgovarati na dosta besmislen komentar...

  13. jel probao neko da vozi automatik desnom na gas, levom na kocnicu?

    imam ovde na car sharing u svajc nekad kad uzmem veci auto, bude automatik, pa bi ovo probao cisto zajebancije radi da se osecam ko da vozim formulu jedan, al ne smem, napravicu neko sranje, mnogo mi naopako, bas mnogo :)

  14. Pazi da ne izletiš kroz šoferku.

  15. znam, nemas nikakav osecaj u levoj. a i desnom je posebna prica kad menjas automobile, sa razlicitim kocnicama...

  16. Prvo na neki parking iziđi.

  17. Jesam ja probao.

    I to je to, ostao sam na probanju. Sreća pa sam imao vezan pojas.

  18. Ja pricam za kocnice da nema to da se naviknes na auto, vec biras sta ti odgovara. Ja sam dobio cusku kad sam hteo levom da kocim na audi-ju. Sta ceti to uopste? Odmaraj levu ko covek, savi je u kolenu il pak ako ti udobno sedni na nju, ko ujna moja kad je vozila mercedes s65amg w221

  19. Majstorsko trolovanje...

    Ja uzo fiću i stavijo mjesto pakne gurtne na golfa pa sad biram kočnice hehehehe
    Hehehe.

  20. Mada za neke poslove je bolje kad su meke kočnice. Npr. na Oktaviji. Dosta taksista (pa i moj ćale pred penziju) su imali problema sa venama na nogama. Ipak je bolje da ga ne zabode u toj situaciji, a jako je teško dozirati pritisak kad imaš tako neki problem.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.