Automobilizam

  1. http://www.vrelegume.rs/vesti/udruzenje-uvoznika-polovnjaka-aktuelno/
    Još da oforme sindikat.

    6 puta više polovnih se uvozi. Manjak para, jebi ga...

  2. juce, tojota avensis karavan, ne bi je iz kupusa išćera a ono presretac, izmedju cetinja i pg. a cuo sam i za nekog koji je maskiran ka taksi, fata po gradu.

  3. Domišljati su ti vaši presretači.

  4. To je ta za koju sam čuo. Al' ču karavan, ne n'o još krovni kofer da joj nabače.
    Za toga taksistu nijesam čuo, samo znam za onu crnu B klasu.

  5. Каква искуства имате са исправљањем и рађењем фелни, колико пара и може ли то да буде добро кад се уради или се не исплати јебати се с тим?

  6. Isplati se.
    Čelične možeš i sam ispraviti za džabe.
    Iz prve ruke ja sam jednu alu na službenoj Laguni pokid'o, varenje i ispravljanje me je izašlo 25 eura tada i vrhunski je odrađeno. Nikad nije niko provalio da je rađena. Kad se ispravlja postoji rizik da pukne, ali se to fino zavari. Može se i dosta jeftinije proći, uglavnom ih dosta ljudi radi. Pitaj nekoga da ti preporuči kod koga da ispravljaš, ja ti ne bih znao reć' konkretno.

  7. Ма бзвз питам, ако наиђем на неке половне јефтине због тога што су криве.

  8. Majstori, kakav je Freelander 2002 benzin 150 000 km, a kakav je dizel?

  9. bogomi ga mnogi fale.

  10. Dizel je bolji, onaj benzinac se nije nešto pokazao. Samo provjeri možeš li da podneseš održavanje.
    Za detaljnije pitaj Skočimiša.

  11. juce, tojota avensis karavan, ne bi je iz kupusa išćera a ono presretac, izmedju cetinja i pg. a cuo sam i za nekog koji je maskiran ka taksi, fata po gradu.

    Ovih dana vozim jednu takvu, model sto se prozivodio do 2009. d4d dizel, odusevljava me auto.

  12. Takve su pretežno Cetinjani kupovali. U zlatnoj boji.
    Mnogo dobra kola.

  13. Baš mi ovi noviji Pežoi antipatični:
    http://www.vrelegume.rs/vesti/dva-modela-bore-se-za-mesto-naslednika-peugeota-508-izvestaj/

    Ljepša mi serija 07.

    EDIT:
    Nekako mi izgleda kao plod parenja Pežoa 505 (koji mi je baš lijep) i 306-ice.

  14. Hvala ljudi. Pitam za drugog, poz

  15. Jesu li ovi ljudi sa djelovima za Mazde normalni? Štop sjvetlo za ovakvu (novo, nema ih trenutno da znam po otpada) 75 eura:
    http://img.favcars.com/mazda/626/mazda_626_1992_wallpapers_1.jpg

    U pičku materinu, ode sve u kurac.

  16. Nekad su taksiji imali draž.

  17. Što bih voleo da kupim genšera 3.0 td, ovde ima samo benzinaca, a preskupo je osiguranje i za w124 su me odrali jer ima jak motor (136ks). Mada ostajem ovde samo 6 meseci pa ne moram da plaćam ceo iznos, ali moram da prodam ili odjavim auto posle. Imaju zakon ovde da roditelji mogu do 24-e godine da ti ograniče da ne možeš da voziš brže od 60 km/h nigde.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.