Automobilizam

  1. au braate al je ružan.
    Kao da su ga cigani na otpadu sklapali.

  2. Mašala.

    Što ga s guza ne slika?

  3. Nego, jesu ovi hood pinsi samo radi kurčenja tu?

  4. Ne, to su speed holes.

  5. A jes'. To ja imao u Golfu. Na zadnjem desnom košu.

  6. Ma koje kurčenje crno, drže haubu istinski nažalost. U čukanju povuče jebeni onaj vezni lim de se ubadaju ona 2 sranja sa federom od haube, oni klinovi. Zahtevalo vremena da se ispravi lepo, pošto je izgubilo na uglu i kad zatvoriš nema otvaranja. Zapregne jebeno a okom se ne vidi da je kriv uopšte. Hitno mi tada trebao auto i ortak se seti duprostim. Sva sreća sam se zaključava uvek i ima alarm pa mi mangupi još nisu pomešali kablove u gradu negde, skinuli akumulator i slično.

  7. Baš.
    Bio sam se smorio, bilo mi klinački nekako sad il sam navikao el ne znam šta je al mi ok. Nije grdno.

  8. Фино изгледа, очувано.

  9. Ja sam treći vlasnik, 184 iljada imao kad sam ga kupio. Pravih. Do neke 2011 niko nije seo na zadnje sedište, nikad.

  10. Taman si ga kupio kad se razradio.

  11. a pišam samo pa ću da ti napišem nešto ček minut

  12. Kupljen nov u Italiji plaćen brda kapiram jer je totalni full a i razlika od godine proizvodne do prve registracije skoro 3 godine. Čekao kupca. Taj što ga kupio nije imao čovek decu, u Italiji živeo, on i žena samo i pre 10 godina ga dotera u Ralju Beogradsku da ga vozi godišnje mesec ipo kad je na godišnje odmoru. Ima 4 nove gume skoro šara santimetar al stare ko zna koliko godina, sve ispucale od stajanja. Kupi ga neki dečkić, kojeg isto poznajem, čukne ga od napred i nije hteo da se smara kupi e46 kupe onog od 220 konja odma sutra dan, ima pare momak a meni ponudi ovaj. Ja kupim i dečko mi garantuje za sve jebeno.
    Reko do jaja. Vozio ga ja par dana i reko idem odma da prevedem. Po Beogradu me jebavali u Zemunu 3 dana sam išao. Prevod me košta 200 evra fazon ja popenio. Zamenio mu ja ulje čim sam uzeo i sve i tih dana kad sam išao za Beograd onako nervozan što mora da čekam a znam da se na Surčinu fazon prevode kola za dan tj za 2 sata sve, terao sve pun gas. Ali baš pun gas. Preveo ja i posle 3 dana izvadim merač on jebeno ne dohvarta ulje. Ja se smorio. Okrenem ovog dečka i kažem mu. Prvo što me pitao koje sam ulje sipao. Ja kaem Mobil super ono on me napuši kurcom i kaže da odma ispustim dolazim kao ja za pola sata sa kanticom ulja spremio sam za moj BMW da vidiš koje treba da sipaš ne košta te ništa. Ja ispustim, eto ga on na kapiju sa Castrolom, kanticom doneo mu ujak preko. Full sintetika čini mi se ili polu. 10 iljada od tada nije potrošio ni onih 300-400 grama što je propisani.
    Istorijat završen.

  13. koi ste vi autističari.

  14. I ja kontam autizam kao poremećaj. Baš je duhovit. Lik što je napravio temu.

  15. Retko ruzan i nadasve dzulovski auto, nisi mogao sebi adekvatnije izabrati.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.