Automobilizam

  1. Meni je problem što ne znam kad uvode taj zakon. Meni u novembru ističe radna dozvola i tad se vraćam kući, pa sam mislio da idem preko Nemačke (mada ni u Danskoj nisu skupa kola, a voze dosta dizele) pa da uzmem neki autić (dizel), ali za do 2-2500 eura.

  2. Nemoj dizela da kupuješ, ako ćeš ga voziti kod nas ne isplati se. Bolje neki benzinac kome ugradiš plin za 400 jevreja, otplati se za godinu dana.

  3. Grijeh je u kola plin ugrađivat'. Posebno u mlađa i u dobrome stanju.

  4. GTD niko ti nije rekao da plin štedi habanje motora duplo više nego benzin?

  5. Klasičan trol.

  6. Nije trol brate, ja sam napisao ono, zab sam da nisam na svom profilu.
    I istina je veruj mi.

  7. Plin oslobađa više toplote, motor se više grije i dolazi do habanja. Jebi ga, plin ne bih nikad ugradio. Ni u Juga.

  8. Sve zavisi od stanja auta, videću na licu mesta kad budem uzimao.

    edit: da nije 2.2 uzeo bih ovo http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=246965314&asrc=st|as

  9. Jebi ga, nekim ljudima pomogne jer uštede i niko to ne spori.
    Samo ću ja lično prije prodat' auto kad ne mognem da točim u njega nego ugraditi plin.

  10. Pičkice pliniraju, frajeri treniraju!

  11. Takoe!
    Nek benzin miriše!

  12. Grijeh je u kola plin ugrađivat'. Posebno u mlađa i u dobrome stanju.

    Šta je po tebi mlađi auto? I što pričaš o benzinu kad voziš GTD-a lolo

  13. Ja vam reče a vi kako oćete.

  14. Не знам како вам није жао да дајете по 500-600 еура за регистрацију за те кубикаже преко 2.0, мени је то бацање пара док је овакво стање с ценама регистрације.

  15. Benzin pravi veću eksploziju kud i kamo, koji plin.

  16. Sad sam nešto gledao ima Astri G 1.7 dti 75 ks u super stanju za ispod 2000 eura, kakve su?

  17. Bokseru, nemo' da se ljutiš, ali ta glupost da plin manje motor služi da bi se ljudi tješili i majstori te iste ljude barili za ugradnju. Jebi ga, plin skraćuje vijek trajanja motoru i smanjuje mu performase, ali sa druge strane donosi jeftiniju vožnju.

    I što pričaš o benzinu kad voziš GTD-a

    Ušteda, jebi ga.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.