Automobilizam

  1. realno, u tim elektromobilima, umesto trenutne potrošnje stoji strujomer lolo

  2. paninaro
    Golf Struyomyer

    Eh, strujomjer. Ipak se okreće :(

  3. Što napraviše kolaps od ovih električnih zujalica.
    http://auto.blog.rs/blog/auto/vesti/2014/09/04/vlada-norveske-pod-pritiskom-da-ukine-povlastice-za-kupovinu-elektromobila

    Njima obezbijeđeni parkinzi, vjerovatno i veći broj nego invalidima.
    Još žene mogu da voze električna kola i time blokiraju gradski prevoz lolo

  4. Što je ovo dobro auto:
    http://paultan.org/images.paultan.org/1_ext_enlarge.jpg

    Jes' da nije za van terena i da je automatik, ali ima odličan V8. Samo vlasnik mora da naručuje djelove iz Srbije (ili dalje), jer ođe nema ovlašćenog servisera.

  5. Ne mora biti automatik, ima ih i manuelnih, a isto imaju i jako dobar 2.4 dizel motor koji relativno malo troši (u odnosu na težinu auta).

  6. Mislim da V8 nema sa manuelnim. Tako reče i vlasnik.

  7. Ma šta će ti V8? Troši 25 litara u gradu. Evo ti, komšija jedan ovde, mađar, je imao xc 90 2.5t benzinac, troši minimum 15l u gradu (i to sa manuelnim). I to što kod nas nema gužvi nikakvih.

  8. Taj ko kupuje tako nešta potrošnja mu nije bitan faktor. A i moj Mercedes je trošio 25 po gradu možda malko oštrije vožnje (mog'o i više ako bih se potrudio), jebi ga. Samo sam se pobratimio sa svim pumpadžijama lolo

  9. Jel bio e240? Jel bio automatik? Ovde bre ljudima e39 523i troši 10l u gradu kako ga voze lololo

  10. Da, ali manuelac. Meni Golf najviše 7 isključivo po gradu, doduše nije neke normalne vožnje. Opuštene vožnje Vektre u taksiju mi je trošila 7 najmanje, ali bila fina. Auto treba po gradu da se gazi, da se ne ulijeni lolo

  11. Jednom mom drugaru 206 1.4b troši 13l u gradu, al' ga đira drugom 60 lololo
    Mada npr. ja sam lančiju vozio 140-150 konstantno kad sam išao u beč i trošila je 11-12l u petoj.

  12. Meni mečka 20-tak normalne vožnje, al', jebi ga. Pasatu nekad čuknem prstom po satu, jer ne mogu vjerovat' da je potrošio.

  13. Seru za pojaseve strašno.

  14. Ja se sjećam kad sam polagao neđe da je bio period od 3 mjeseca kad su ljudi vezivali pojas (naprijed), pa onda ponovo po starom. Toliko otprilike i traje zakon kod nas. Dako se ovo na zadnjem sjedištu završi za kratak vremenski period.

  15. nije bas tako. vecina ljudi veze pojas sad, svakako ce ti napisati kaznu ako nijesi vezan.

  16. A to bilo 2002. sjećaš se ono kad su se svi vezivali 2 mjeseca? Ja taman tad neđe polag'o. A ovi po lokalu (Nikšiću) su dobri što se toga tiče. U Podgorici su me ustavljali i opominjali kao.

  17. sjecam se. poslije je malo popustilo ali ipak kaznjavaju.

  18. A nijesu kažnjavali sad do prije dvije godine. Ja na otvorenom nosim često, ali smeta, šta ćeš...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.