Prijava

Fina replika. Odlična za svadbe i mature lolo

Znam za ovog na smederevcu, al mislio sam da je to samo servis, kad ono ima i delova. Fala za informaciju

Nema na čemu. Probaj i preko neta da prodaš jer će ti ovi ponuditi neku smešnu cenu po otpadima i servisima.

Ada kome će prodati neispravan kompjuter. Jedino da garantuje čovjeku da radi, pa poslije mijenja brojeve telefona, dok ovaj bude crt'o potjernice sa njegovim likom i lijepio ih po stablima i banderama.

Ma napiše da je neispravan, ali ako će mu ovaj iz servisa ponuditi npr. 50 eura (sredi gde je bio hladan lem ili sredi neki mikrokontroler i proda za 200 eura) ili da dobije npr. 70 preko neta. Treba pokušati oba.

Ja bih to bačio sa prozora dok niko ne prolazi ispod. Ili stavio na šifonjer za uspomenu lolo

Ma neću ja da prodam lolo, nego tražim polovan u ispravnom stanju. Ako mi spusti cenu u zamenu za ovaj havarisani još bolje.

Onda probaj kod smederevca, samo pregledaj dobro da ti ne uvali reparirani lololo

Ma probaj taj da pročačkaš lemilicom i izolir trakom, one sve popravljaju lolo
Ionako ti ne gine kupovina polovnog.

Proveri sve kontakte. Ja sam tako ujaku popravio ključ karticu za lagunu.

Dokle će ovaj naš narod da lupeta cifre za auta, jbt? xD

A, jebiga, meni se recimo više isplati da Golfa vozim do genralne za 3-4 godine nego da ga dam za 1500 eura.
A meni drug imao Reno 5 crveni i riješio da ga proda. Imao neke neonke i "trkačke" šare crtane četkom. Dao mu čovjek oko 1000 eura i kola se raspala istog dana i morao da kupuje novi motor. To se isplati, ali si ipak zajeb'o čovjeka (vjerovatno glupog ili neuračunljivog, ali ipak čovjeka).
Veli djeluje k'o iz fabrike, jer si ga špric'o prije dvije godine ispred komšijine garaže.

Koliko dugo auto mora da stoji na carini?

Za dan ođe završe, ako se nije šta promijenilo.

Jedna tužnija vijest:
http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/chris-evans-replace-jeremy-clarkson-4176402

Ako obratimo posebnu pažnju na Skočimišev komentar 'oće indirektno da kaže da vozači Smarta cijene svoje prdavce po 5-6 hiljada eura. Čujete li to, vozači Smarta? Pardon, vozačice?

Jebem im mater, pa gde Klarksona da izbace....

То је новинарска патка, читао сам званична саопштења, нема говора о замени

A obaška što je Klarkson većinski vlasnik Top Gira.

Hvala Bogu, te nijesu toliko ludi.

Pogle ovoga:
http://www.vrelegume.rs/vesti1/elektronska-parking-kazna-novi-udarac-na-vozace/
Novi način krađe. Samo se nadam da prosječan policajac ne umije napraviti sliku.

pojma ti nemaš, GTD. Smart je, kako mu i samo ime kaže, za pametne. jes da je malo gej ali jbg, ne možeš sve da imaš. zato ljudi i imaju više od jednog auta, jedno za slet a.jedno za svaki dan.

Gradska auta su za pičke. Onoga što ne može bar 4 metra u grad parkirat' ne računam u vozače. A eno u Podgoricu možeš naći parkinga (u Nikšiću lakše, jer nemamo pauk), i što se plaća i što ne plaća. Ja sam kreativan, pa vidim parking đe drugi ne vide lolo
A ionako nijesi sirotinja da brineš o potrošnji. Fino je za žensko, ionako ne umiju da parkiraju bez mikroauto. Bješe li spušćan BMW?

imam jedna kola sto su 5,5m dugacka. kako njih da parkiram u grad kad je parking mjesto samo 5m? trebaju mi dva parking mjesta ili jedno i po.