Automobilizam

  1. Kontam te ja, nego kažem da ovaj quatro nije ni za blata, jedva ovo pređe.

  2. Pa nije kad ima 15 tona....

  3. Misliš 1.5?
    Nadam se da su ovi noviji bolji.

    Da se malo kurčim, od maja sam preša 7 'iljada.

  4. Ima li neko neku dobru stranicu sa preporukama za odrzavanje automobila, mijenjanje ulja, filtera, remenja itd? Nov sam u ovom sportu pa bih volio da znam od cega krenuti.

    Sad trebam mijenjati ulje za servo, koje vi uzimate i kako se krecu cijene?

    Krenuo sam voditi dnevnik popravki, ulaganja, zamjena i ostalog lolol.

  5. Litra ATF Matic-a tip A, Modriča je oko 7-8 maraka.

  6. Ulje i filtere na 10 'iljada ili godinu dana (a možeš i prije). Ja ostalo mijenjam kad crkne.

    Znaš li koje ulje fabrika preporučuje, u novije VW-ove preporučuju Kastrol. Najbolje nazovi Milana Tarota x)

  7. Ja to na 8000 obavezno.

  8. Sad iskopah da je Selenia Gold preporučeno ulje za Punta.

    Ja mislim da sam već preša' 8 'iljada, a nijesam ga mijenja'. Moram kupovat' još nekakav krš od kola.

  9. Kažu Golfovi precijenjeni, a lik prodaje Reno 5 farban jupolom za 700 eura.
    http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/119144#

  10. Dobro je očuvana, mada ja ne bih nikad za nju iskešir'o tolike pare.

    http://www.youtube.com/watch?v=zjqvct8XsEc

  11. Jedino mi se ova kutija za sardine sviđa u toj verziji.

  12. Ne vrijedi alfa te pare. Oko 10000 i to krajnja, plafon.

  13. Jebiga, znam i ja da ne vredi, ali su raritet, i kad bih kupovao ne bih imao nekog izbora...

  14. Pa jesu raritet, ali da li bi iko normalan platio nešto 5000€ više nego što vrijedi? Sa tim parama možeš da odradiš jednu parcijalnu reparaciju nekog drugog klasika, mnogo je to para.

  15. Dobar je Ken, mada je meni licno bolji Gio

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.