Automobilizam

  1. Zar se i ovo moze uzeti jebote zivot?

  2. Много је то за њега... Једном приликом сам налетео на исти модел за 3-4 хиљаде, лик се ваљда селио у иностранство, шта ли... А вероватно је био фазон краден или тако нешто.

  3. Presretac koji je zaduzen za auto put kroz centar bg-a.
    Ako vidite da vas navlaci da se trkate ili vam blica da se sklonite ne trudite se da ga nadmudrite.
    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q74/s720x720/1240455_553321828075045_1226426013_n.jpg

    Eto ako ima ko iz BG da prati i da vozi, nek se čuva.

  4. Лол, са њим могу да се тркам једино ако набуџим две ракете на гепек.

    Неће они да се откривају за један прекршај, тек кад је неко безобразан онда заустављају. Тачније за насилничку вожњу - а она и укључује огромна прекорачења и низ прекршаја узастопно.

  5. Lijep presretac, plavi, za djecake...

  6. Волео бих да ме заустави онај Еволушн што имају, да га питам, "колико може да развије?"

  7. Da nije Ford evolušn? :D

    Šta mislite, da li da remontujem boš pumpu ili da nađem neku na otpadu ili da kupim novu?

    Šta god uradio valja mi tutnuti gomilu para.

  8. NISAM ZNAO EBOTE CUTI :D
    Ne znum, remontuj ako znas nekog koce odradi da jebe keve.
    EDIT: Ne znam sa je bos pumpa, al ajd.

  9. Remontuj da znaš šta voziš. I ta što kupiš na otpadu ko zna kakva je pa možda pukneš duple pare. U zavisnosti šta je sa pumpom ovde ide od 150 do 450 evra.

  10. Pa tako je i kod nas, mada bez 500 maraka ne pomišljaj da pitaš.

  11. Ima kad menjaju one ventiliće ako si te sreće da samo to ode pa si na konju, 150 evra al ako ode elektronika ako je imaš, ne znam koji je auto, ona je samo 400 evra tipa za vektru b, nedaj Bože da voziš novije auto.

  12. Jebem ti Eskort.
    Vidim lika sa skalperom u ruci kako čuči ispod kola i skida rotkapnu. Nogu u glavu je dobio, krv mu lila iz nosa, maha' onim nožićem, ali kad sam izvadio ćuskiju iz gepeka on pobježe sa rotkapnom i ostavi skalper. Riječ je o nekom liku sa kapuljačom, visok, tačnije nizak, oko 180cm.
    Felne ispod njih su nikakve, pa su sad u garaži, a auto na trupinama.

    @Skočimiš
    Samo remont ili nova, mada se ovo prvo više isplati.

    Što se tiče presretača u CG, ima sivi/svjetlo plavi Pasat B6 i crveni Audi A4. Obične sjede u njima policajci u uniformi. 'Vataju na preko 15% dozvoljene brzine (vatali su, nijesam nijednog viđeo posljednja 3 mjeseca).

    Imam u Eskortu vrh muziku, ali njesra radio.
    -3 diska gusli
    -1 disk miješano (ima od Bajage, neka "Turbo, turbo" pjesma što je pjeva neki glas ka' Džej, samo piskaviji i ove današnje Grand/DM sat debile)

  13. GTD, ja mislim da ti zapravo igraš novi GTA pa stalno upadaš u neprilike sa kolima i napadačima.

  14. Kad vozim krntije i parkiram đe seljaci žive, majku im jebem.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.