Automobilizam

  1. Исплати ли се отићи у Њемачке за неки ауто? Је л' ишо ко? Мора бре да се исплати ако ови педери преваранти толико увозе...

  2. Iš'o je ćale mog drugara. Al' kurac, on je nešto preko svog ćala, pošto je invalid, i još jednog lika, pa je tu nešto sredio da jeftinije prođe.
    Uglavnom, uz'o je dobru mečku.

  3. А царињење и сва та срања, како то иде и пошто кошта?

  4. Немам појма, ал гледам извесни модел који сам 'тео да пазарим, овде нема испод 3500 а тамо има већ од 1500.

  5. enemyofthefreeworld
    Исплати ли се отићи у Њемачке за неки ауто? Је л' ишо ко? Мора бре да се исплати ако ови педери преваранти толико увозе...

    Iša' je jedan rođak u Holandiju prije 2 godine. Uveza' odličnu 407-icu, ispala ga baš jeftino. Njemačka kola su na cijeni i na zapadu.

  6. Немам појма, ал гледам извесни модел који сам 'тео да пазарим, овде нема испод 3500 а тамо има већ од 1500.

    Ја се не бих цимао за тако нешто осим да не идем у Немачку да радим, па успуз пазарим кола. Ал никад не бих ни тражио ауто од 3.500. :Д

  7. Мсм да је за њега царина+порез+регистрација око 700-800 еура, дакле 1500+800+100 за пут+300 за гориво назад (не знам зашто 300, лупио сам, можда треба више/мање) = 2700 < 3500

  8. То и ја контам, ако си био спреман да платиш 3,5 онда 2,7 дође супер. Ал' ја ево сад читам нешто о увозу аутомобила, и каже да се не плаћа царина на аутомобиле из ЕУ, а у могуће трошкове увоза (да га неко друго дотера) урачуната и царина, ШКК?

    Но, добро, има ихаха док мени озбиљно падне на памет да увозим кола. Који ауто ти меркаш?

  9. Е то не смем да причам док не купим јер оно, на крају може да се деси да купим фазон Пунта и да се кобејнујем... Глеам неке моделе које воле млади хД

    Мој зет је узео из Њемачке неку мечку, ал се он измангупирао максимално, купио кршину са таксија у оној бледој такси жутој боји.... Ужас.

  10. Ako gledaš Renoe, oni su skoro džabe.

  11. E ljudi, treba mi savet.
    Ortak ima punta 2001. godiste, 1,2, benzinac.
    Stoji mu na parkingu vec godinu dana, neispravan i neregistrovan. Uz to mu je neko polomio deo desnog fara, a ima i manje ulubljenje na haubi.
    Pitao je majstora sta niej u redu sa autom,ovaj mu rekao da mora da se rade karike, i jos nekih par "sitnica".

    Sad ja vas pitam, koliko kinte da mu ponudim da ga uzmem odmah? Ja sam racunao da mi za sredjivanje treba 500e maximum..
    Nisam u toku sa cenama automobila i niti oko cena popravki, al znam samo da sam video jedan punto na prodaju 2004. isto 1,2 , al ocuvan ko casa za 1850e.
    Koliko ja onda ovom pajseru da ponudim, ili ako on bude hteo da ga sredi, ja sam mu rekoa da cu mu dati tu neku cifru + cena popravke.

    EDIT: ja sam mislio negde 700-800e

  12. Pa evo ispravni kostaju oko 1500..
    Ti oduzmi tih 500 za popravku, oko 100 za far i udubljenje i eto.
    Taman toliko...

  13. Ponudi mu euro i pruži mu ruku prijateljstva i odvedi ga na pivo. Ako je pravi jaran, ispoštovaće dogovor.

  14. pa pitam vas i za ovu popravku.. znam da su karike zajebana stvar, odnosno da je to onda sjeban motor.. Da li se isplati, koliko to kosta.. Da dizem ruke od ovog i uzmem ispravnog za vece pare (tj iste, s obzirom da ovaj mora da se popravi)?

    Tj ne kupujem ja, sveca ovih dana treba vozacku da dobije, pa hoce sebi da uzme nesto,a ovo nam je dobra varijanta jer moze kod drugara na rate i tako to.. Jes da on vozi ko zena i da mu je zato sad auto neispravan,al ono :D

  15. Ako bih bio u prilici da kupujem Punto, posebno mehanički neispravan, ponudio bih 550 eura plafon.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.