Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Ео вам јеан документовани, мини доживљај, из будсавског буса, 23ојка :)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v467/150/71/1275156916/n1275156916_169901_4018.jpg
Hahahahah kakav car
Br. 1 - JA nisam L o L nego L 0 L :D
Br. 2 - Ja obožavam svoju kosu, tako da je to ko da me je izvatala za "paket"
Br. 3 - Imam ja još doživljaja, nego mi je ovaj prvi pao na pamet.
lolololo
hahahhaha al te procita xD
Danas je u autobus uleteo matorac smrdeo je ko smrt, toliko je bazdio da je ceo autobus morao da se pokrije preko nosa. I to je bio dupli... Samo sam gledao kad će neko da baci peglu po podu.
čiji dupli? :)
Autobus dupli xD
Moj dupli, kako čiji? :)))
Duplak- Harmonika?
Da bre autobus iz dva dela povezan 'armonikom - dupli autobus.
Radojka and Tine (Živković).
Na Vukajlij se epitet "dupli" vezuje samo za imenicu "nalog". Ne postoji sintagma "dupli autobus" :)))
Brate Mrmune izvini jebote... Znam da se dupli vezuje za naloge ali brate ako pričam o busu neću sad da kažem: "E došo Mrmunov dupli nalog i počo da smrdi po autobusu" xD
Što da ne, do jaja zvuči :)))
E da dođu svi Carini dupli to bi bio Holokaust xD
Јбте, ви сте ладно избомбардовали ову ретардирану тему, с не знам колико коментара, као да нешто вредно помена може да се доживи за 10минута вожње са рандом људима у плавом волву. Ма сама вожња бусом је доживљај, контам. :)
Jbg Muluce kad neki nemaju privilegiju da žive u krugu dvojke pa moraju da se voze duže do škole i posla pa se desi sve i svašta :P xD
Milice ja ti verujem da je voznja u budisavskim busevima sam po sebi doživljaj:)
То постоји?
Јок, јашемо приплодне волове до Новог Сада.
Душане, више преживљај него доживљај :)