Ат&Шјечиво

  1. Ja mogu od 8 ujutro do pola 1 popodne i od 8 uvece mozda.

  2. treba nam dusan, ili dio, posto imaju ok upload... Ma da ga jebem idem ja da pravim, samo nemojte da se zalite na ping, server se zove "Udruzenje Vukajlijasa Najamnika" i sifra je naravno konj. Ae upadajte.

  3. Ljudi sto nece da mi nadje nijedan server? Ukljucen mi je i tungle i internet mi radi, danas sam igrao i sad nece...

  4. Ljudi sto nece da mi nadje nijedan server? Ukljucen mi je i tungle i internet mi radi, danas sam igrao i sad nece...

    Isti problem.

    Ako je ovo dovoljno http://www.speedtest.net/result/1086934451.png hostovacu ja.

  5. Jel' moze barem neko da nadje server? Udruzenje Vukajlijasa Najamnika, sifra : konj.

  6. Ma to je super, imas duplo veci upload od mene! Od sad ti pravi, ne ja.

  7. A ovo sto ne nalazi servere, nemam pojma u cemu je problem.

  8. Ja isto ne vidim servere.

  9. Ja sam probao vec 3 puta da restartujem igru, i nikad mi ne nalazi servere. Jebem ti sve!!!

  10. ni meni nece, nesto nije kako treba ovde... Mozda popadali serveri? A mozda je samo neki kursluc. Ajde da sacekamo, da vidimo sta ce da bidne.

  11. Nesto ili neko nas jebe.

  12. Ma nesto se sjebalo, valjda ce da se sredi veceras.

  13. Ili sutra, kako god, kolege odo ja. Budite pozdravljeni, pa cemo sutra da se koljemo, nadam se.

  14. Ajde sutra, ja sam ceo dan tu.

  15. Ja sam do negde dva dežurni sutra u bibliosu, tako da ću biti slobodan popodne.

  16. Ako ima nekog online, ja cu da napravim server i odem u alt+tab, pa napisite ovde ako udjete. LUDI CAK (sifra konj)

  17. Е ја сам ово опет инсталирао јуче, и ставио у подешавања директХ7, сад ради добро. Али требаће времена да се уходам...

  18. Ajde udji malo pa cemo da vezbamo :D

  19. I odsad kad budete hteli da igrate udjite na onaj M&B chat na tunngle-u da uvek vidimo ko je online. A i da ne moramo da se dogovaramo na forumu, lakse tamo.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.