Ат&Шјечиво

  1. Bilo je kul ono capture flag. Zanimljivije nego solo borba.

  2. Napisite ovde uvek kad ste online, da mozemo da se nadjemo i da igramo.

  3. E sad cu ja za jedno desetak minuta.

  4. Ja sam za! Ce da pravimo, ili cemo na CEAL_SPAIN?

  5. Sto bre ne odemo na CEAL_SPAIN_Siege, imaju pristojan ping, mnogo igraca, siege bitke.

  6. Њах... није ми интересантно са непознатима. Да бар можемо да идемо кампању па ајд. Вако није то то.
    Можемо и ми опсаду. Кад нас је било 6 у једном трену непланирано можемо да се организујемо да нас буде можда 10 па да играмо 6 на 4 опсаду или 7 на 3.

  7. Е, да. Почо сам игру да играм пре неколико дана и већ сам посто краљ у своју земљу! ЈА ЈЕБЕЕЕМ!!!!

  8. Ajde neko meni nubu da objasni zasto ne vidim ni jedan server ni u lanu, ni na netu?
    Danas sam lepo igrao na nekom sestom serveru.
    Cek da probam da ugasim tangl, pa cu da vam javim.

  9. Ja ARCIM, sam sam uspeo da pobedim 3 svadijska lorda sa oko 200 trupa sve ukupno, a moja druzina je bila sastavljena od 60-tak vaegirskih konjanika i vitezova i 8 heroja, naravno na konjima. Nego, ce da pravi neko server? Meni je aploud trenutno sjeban nacisto.

  10. Мислим да је прављен сервер и као званичан па мож да га видиш и на нету.

  11. E, i ja sad probao i nema servera nigde.

  12. Pa upalis tangle, udjes i ides filter server i tamo namestis sve lepo, da je kompatibilno sa tvojom verzijom, da nije ogranicen ping itd.

    Nego jel ima nekog sad da pravim server?

  13. Него... Ја одо да спим или тако нешто или да пијем или ко зна шта, а ви се договорите овде за сутра када је окупљање, па да нас буде за нешто "озбиљније", а не само јебена борба до смрти...

  14. Ajde sutra prepodne ako mozete, ako ne onda poslepodne (za ove sto idu u skolu, jadni)

  15. Ja mogu sutra do 10 ujutru, a onda jadan u skolu.

    Oce neko sad da probam da hostujem?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.