Ат&Шјечиво

  1. Kada bi jos koji beta key bio, majke mu ga..

  2. Ja sam dobio na jedvite jade uz pomoć Čaka...:)

  3. Pa jedino da pitam nekog jel ima viska, ja sam jedva nasao za Dia...

  4. Jedino da cekate mesec dana, onda pocinje open beta i bice slobodno, moze ko hoce, za sad je closed beta.

  5. Због непослушних властелина сам изгубио четири града... Јебем ти Србију... Нем појма шта сад да радим... Јебем ти игру...

  6. Ćero jesi me utefterio u spisak

  7. Нисам никога данас убиљежио. Касније ћу. Морам саде да палим.

  8. Ma nema sta de se ubiljezava, samo nek neko kreira server u 19:45 i alt+tab, pa ko udje udje. Standardno - vukajlija/konj

  9. Mamu mu, nisam kuci.

    Inace, 44lvl mi je lik i imam ekipu od 94 jedinice, pritom svaka minimum 30 lvl. Lemaju sve u 19.
    :D

  10. E ovako, da napravim tefter:

    LUDI CAK
    En_Dotter
    dusan1001
    babojebac
    paracinacusvedske
    It is I, Leclerc(90%)
    brainiac96_Dio
    Dub(mozda)
    Tronozac

  11. Ja igram od sleece godine jbg. :D
    od tada me racunajte kad god se igra!

  12. Ja dolazim sigurno. Ko kreira?

  13. Ja cu da kreiram ako ne dodje Alien C, ali sad sam video da je pre 18 sati bio online, tako da od njega verovatno nema nista, pa onda ja kreiram. Napravicu vukajlija/konj u 19:55

  14. E da, i ko je skinuo teamspeak, nek se konektuje na server teamspeak.mints.rs, port 9987, soba vukajlija, sifra konj.

    @Dio Aj upadaj, pravim server!

  15. Dolazim za 5 minuta...

  16. ВОЛИМ КАДА МИ УМРЕ КОМП! Једва га оживех... еве ме качим се на тим спик...

  17. e,ljudi,nek mi neko šibne link za torrent za konjisečivo(plizz),skidao sam 3 različita torenta i svaki put kad startujem igru,ukoči mi se komp ili neće da reaguje dok ne pritisnem alt+f4.......

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.