Ат&Шјечиво

  1. ene ti na dnu prve strane

  2. http://www.mbrepository.com/file.php?id=1887

    Скинух овај мод за сингл плејер и могу рећи да сам презадовољан. Убачено је доста онога што је фалило игри.

  3. Kolko je dobro klanje bilo od 8 to nije humano.. Svaka cast momci!

  4. Dobro je bilo, al jebiga, steta sto moramo mi da kreiramo, pa laguje.

  5. Hvala za torrent En_Dotter. Nije los mod.

  6. Jebem ti!!!
    Sinoć mi je konekcija otišla u kurac pa nisam mogao ni da igram...

  7. Синоћ нас је све дркао телеком..

  8. ljudi, kupite igru, sada je na steamu akcija, i daju je sa sve ekspanzjom za 15€

    iako su se prodali velikoj izdavačkoj kući, maunteendblejd je originalno totalno nezavisna igra, pravili je muž i žena turci tako da hajde malo rispekta, dajte im parice.

  9. Ljudovi ima neko raspolozen za prvu partiju u 2011.

  10. evo ja iako sam skoro ustao....

  11. Jao, ne mogu, ajde ovih dana.

  12. Ljudovi konacno sam igrao multiplayer i napalio sam se zezce...nego kolki treba da imam upload da bi hostovao meni je upload 0.12 mb/s

  13. Pa ja hostujem sa 0.24, pa laguje onako, ponekad.

  14. Meni vrv nebi moglo e jbg...si raspolozen sad za igru?

  15. Ne mogu sad, igram World of Tanks, a posle idem napolje. Ako hoce bilo ko, moze sutra.

  16. Ljudi , ja bi da igram ovaj multi , deluje zaludno , s' obzirom da je kampanja prosek , al' kad kliknem join game on izbaci ovaj error i sutne me iz igre
    http://img337.imageshack.us/img337/615/tako.png
    EDIT : Sredio :)

  17. Шокеру има доста добрих модова да се скине за синг. Ево пробао сам дипломатски мод и до јаја је. Сад ћу да скинем европу 1200 где има да се игра и са Рашком па да видим како је :Д

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.