Ат&Шјечиво

  1. Sam koračam velelepnim odajama nekada lepog dvorca "Konj&Sečivo", sa mačem u ruci, i bakljom visoko iznad glave. Treperava svetlost pada preko prašnjavih portreta, izvrnutih stolova, pocepanih zavesa i raskomadanog nameštaja. Oprezno, polako idem ka prestonoj dvorani. Portreti promiču pored mene. Moji stari saborci me gledaju mrtvim uljanim očima. Vožd Dub, vojvoda Dio, Jarl Lecler, Lord Ludi Cak... I onda spazim portret kralja En_Dotter-a, istog onog velikana vožnje konja i nabadanja ljudi na ražanj. Okrećem se oko sebe, i pitam se šta je moglo oterati ovu veličanstvenu družinu. Šta god da je... JA SAM I DALJE TU! Ja ću povratiti staru slavu ovog zamka i ponovo okupiti družinu.
    Kahm, da ne kenjam više. ŠTA SE BRE DESILO OVDE?
    I još važnije : 'Oće li neko da igra?

  2. Ja neznam što je zamrlo, ja bih da igram...

  3. Doteru odakle skidaš modove

  4. Ja ocu da igram kad ocete

  5. Ја бих игро но сам болесан па нисам често ту. За који дан ћу бити у моћуснос док ми видари наћу лека.

  6. Ćero odgovori mi na pitanje 2,3 posta iznad

  7. Питам гугла и не сачувам линк :Д

  8. Само пази да ли скидаш за ратну дружину или обичан.

  9. Jel hoće neko sada da igra?

  10. Au i meni, ne znam da li ćemo moći da hostujemo...
    Ajde ću da pokušam, server vukajlija, šifra konj...

  11. Probaj ti da kreiraš...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.