Ат&Шјечиво

  1. Колико сам чито раније то вам је заправо њарбанд + мултиплејер и још неке финесе.

  2. Lepo zvuci, a i izgleda, nadam se da kad ovo izadje i kad skinemo da ce moci da se igra.

  3. Vatreno nanoružanje + kozaci. Možeš da igraš svoju verziju "Taras buljbe".

  4. Игра л' још која јуначина ово, да се окупимо и сиграмо?

  5. Ljudi, danas izlazi Oganj i mac, mogli bi da skinemo pa da vidimo jel moze u multiplayeru?

  6. Izlazi konačno ? E prvo moram u singl da vidim kozake...

    EDIT : I da dobijem nazad laptop...

  7. Da, ali nema jos crackovan, niti za download. Gledao sam na Steamu ima da se uzme za 5 evra Warband, onaj sto smo igrali. (da imam steam, account od brata iz Slovenije :P). Ako neko nadje da se skine i da moze da se igra, nek da ovde link.

  8. Ja čekam da se pojavi na PirateBay-u i nakupi malo seedova...
    Kad ne plaćam evrima, plaćaću nervima.

  9. 'OĆUUU MULTIPLEJEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. E jbg, to je demo, nama treba prava stvar!

  11. Evo vam i lekic za WFaS. Otkljucava Demo u punu verziju igre. Uzivajte.
    http://hotfile.com/dl/116672510/5d1b524/mb_wfas_game_crack.zip.html

  12. radi opcija za MP ali traži serijski broj da bi mogao da igraš :(
    EDIT: RADI RADI RADI!!!!
    TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

  13. Ću skinem sutra pa da cepamo.
    P.S.Dio ako je nešto komplikovano ostavi ovde neki tut.

    '

  14. Nije ništa komplikovano, krekuješ i samo trebaš još da klikneš na jednu ikonicu u tom kreku da se pokrene ili šta već, imaš text document sa objašnjenjem, nije teško :D

  15. Jeste li svi skinuli, da probamo ovih dana MP? A ako onaj regedit nece da radi (kao meni na Win7), samo pokrenite igru, i onda izadjete, pa probajte crack.

  16. Ja sam do malopre igrao MP, jebe, kubure cepaju samo tako :D

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.