Ат&Шјечиво

  1. za razliku od single player igre , koliko sam primetio , u multiplayer-u kasni mach kad ga pustis posle natezanja, kao i koplje... ili je mozda to do mog neta, neam pojma :P

  2. u multiplayer-u kasni mach kad ga pustis posle natezanja, kao i koplje... ili je mozda to do mog neta, neam pojma :P

    To je zbog laga, zato sam i izašao, inače to nije problem, sve zavisi od servera, neta i broja igrača.

  3. juce smo izabrali naj gori server sa pingom od 350....smor sledeci put biramo ispod 100

  4. taj ispod 100 kod mene je pod katancem, kakav je , ne znam. mada znam da ni taj ne bi dobro radio ovde...

  5. Meni je ovaj prikazivao da ima ping od 80, pa ti vidi.

  6. Ajde ako oces, ali kasnije, da vidimo oce li jos neko, sad igram World of Tanks.

  7. Vazi.

    E, sad bi trebalo da mi stvarno radi mic.

  8. E, sad bi trebalo da mi stvarno radi mic.

    Hehe, valjda ce sad da radi.

    Ajde ovako, ko oce, danas oko pola 3, moze?

  9. 'Ladno imam instaliranu igricu. Aj da probam.

  10. Što ste sise, ajde sad.

  11. Matrikse, ti imaš M&B WFaS?

  12. Da, instalirao sam čim je izašao.

  13. Ajde ako oćete sad u 1, jel imate svi Teamspeak?

  14. To ti je za 15 minuta Čak. lololo Ja nabavio Teamspeak, samo mi ide na ganglije neka muzika.

  15. Koja bre muzika? Znam da je za 15 minuta, ajde upadaj na TS, server ts.spin-cs.net, port 9997, pravim sobu dole, Vukajlija, šifra konj.

  16. Matrikse, objasni nam zašto jedeš govna na teamspeaku...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.