Ат&Шјечиво

  1. Šta ja? Isključio sam mic čim ste mi srali da nešto ne valja.

  2. Sve što kažemo čujemo u ehou 10 puta...

  3. E ovde kod mene nestalo struje, jeste li vi na TS-u jos, vidim da nema sobe.

  4. Nismo, mene karaju opcije i slušalice, tako da neću uključivati mic.

  5. Jel ste culi vi mene na Teamspeak-u?

  6. mogu misliti kakav ce tek biti sledeci deo m&b-a ... ali za ovaj deo bi bilo extra kad bi neko napravio patch za 1. srpski ustanak, karadjordje i tako to ... :D

  7. S'obzirom da paradox izbacuje igre kao MG-42 metkove trebalo bi da izadje sledece god nesto-ili ako imamo srece krajem ove. Problem kod paradox studiosa je to sto su u stanju da posle nekoliko igara iz istog serijala nista ne promene sto se da videti i u M&B with fire and sword. Sem vatrenog oruzija nisu dodali nista. Najbolje je igrati original M&B sa nekim modom po izboru. Ja imam neki mnogo realniji ali pojma nemam gde sam ga skinuo jer ne igram M&B vec par meseci.

  8. Imas de oces. Probaj na kickasstorrents.com

  9. Jel igrate ovaj novi fire i sword ja sam skinuo al neće da uđe onlinekaže starija verzija sad treba da skinem noviju i da nađem krek za online aj mi neko baci na pvt

  10. E jebiga, ja sad gledam seriju, oćeš posle možda, za jedno sat vremena, ako me ne bude mrzelo.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.