Prijava

Skinuh, instalirah, pecovah, krekovah...ali ono je mnogo sporo za moj ukus, porastu mi brkovi dok dodjem do neke akcije. Vec su uklonjeni svi tragovi, i izvucena pouka da se ne slusa Doter kod izbora igrice :P

Sporo, pa i nije... Taman je.

Sporo? Kako bre? Klasicna srednjevekovna klanica... BRE!
Da vidimo kol'ko je sporo kad si usred masovne tuce 30 na 30. Koljemo se, koljemo, i opet koljemo, a kad dodje do ljutog boja izmedju Vaegira i Kergita, e onda bude k'o nasi stari protiv Turaka, klanica nacista...

Ne znam, mozda zato sto je ovaj Cross Fire bas brz, pa mi ovo deluje kao slow motion. Uglavnom, nije za mene.

E ovako, skinuo sam sve ono sto je dusan objavio. Sad imam gomilu neki .rar fajlova. Moze li mi neko pojasniti kako sad da install igru?

I da mi kaze jel se moze igrati, npr, samo single player.

Samo raspakuj te rarove i verovatno ces imati .iso fajl koji moras da mountujes sa daemon toolsom ili alcoholom 120%, pa instaliraj. Ako ne budes znao objasnicu, mada imas na netu sve objasnjeno obicno.

Hmm, vecina ih ima ovo ime

.bin, .cue iii neki ovakvog formata sr-mbwbd.r30

... Nema .iso.

Volio bih da dusan naleti...

ovo sto ti je cak rekao otpakuj rarove i onda u demon tulsu

Кликни десни клик на тај .рар фајл, па иди "Оупен вит" па изабери ви рар. После отпакуј све и инсталирај.

Ma imaš .bin, mountuj ga pomoću Deamon Tools Lite-a.

Ма какав демон тулс, не мора помоћу њега. Ја сам на седмици имао проблем са тим срањем да га иснталирам (демон тулс), и онда сам провалио да све то може да се уради и помоћу вин рара.

Svi ti što imaju .rxx pa neki broj, to je samo iseckana arhiva u koju je spakovan taj .bin, znači kada raspakuješ arhivu, možeš da obrišeš sve te .rxx fajlove.

Sedmica je zilj! Mauntuj .bin, apdejtuj, krekuj i to ti je. Za multi, moraš da odradiš onu promijenu keca na nulu i gotova priča.

Sedmica je zilj!

То сам и ја причао, пре него што сам је инсталирао...

Da, imam sedmicu i DT nece da se install, stalno mi trazi restart i sve od pocetka onda. Nemam bas iskustva sa ovakvim stvarima, ugl sam odustajao i isao igrati nesto drugo.

Kad otpakujem sve ove rar dobijem gore ova dva VLC fajla, ostalo je sve bilo tu.

http://oi53.tinypic.com/2kpma9.jpg

uđi u demon pa mountuj

Raspakuj to i klikni na .exe file koji se pojavi, vjerovatno autorun ili tako nešto.

Kad otpakujem sve ove rar dobijem gore ova dva VLC fajla

Kao sto rekoh... A DT ne mogu instalirati, pokusao sam par razlicitih i samo mi restartuje komp, a nista se ne desava. Nema sta, odoh na solitaire...

Јавићу ти ја да ли ћу успети да инсталирам, ево скидам, остало још 20ак минута. Имам исто седмицу, па ћу да видим да ли ће да ради.

Ajd ok, hvala ti! Ne moras se pretjerano truditi, ionako se tjeram da skinem Dekaron pa zaigram opet malo... Inace ako nekog zanima, slicno wow-u, samo je dz. Da ne spamujem dalje, evo link http://dekaron.gamehi.com/...