Prijava

Pa ako nece da mountuje preko daemon toolsa, ti skini Alcohol 120% ili PowerIso, pa pokusaj. A da bi ti radio multi, idi skini sa http://www.taleworlds.com/ verziju 1.134, onu poslednju, pa onda skines crack koji je u temi Video Igre postavio paracinacusvedske http://vukajlija.com/forum/teme/17895?strana=14

To sam ja uradio i radi sve super... Nisam morao da menjam u notepad-u nista, samo udjes i igras.

Samo me obavijesti da nije kompatibilan i zatvori prozor. I za DT i Alcohol i Poweriso... Sad cu da vidim kako je Peki prosao...

Завршава ми се скидање за 2 минута, па крећем у инсталацију.

Пази овако, потребан ти је један програм за инсталацију, а то ти је MagicIso 5.5.

Скини га преко торента, тражи као што сам ти написао горе, програм је веома мали, скинућеш га за час. Кад га скинеш, јави се овде, па ћу да ти дам даље инструкције.

Тражи торент који има 4 фајла, један за инсталацију, један за регистровање, и два текстуалана. Инсталација траје неколико секунди.

Ја управо скидам печ.

Skinuo i instalirao...

:edit: Ja sam skinuo odmah ono sve sto je dusan linkovao, tako da sve vec imam. Al ja bih za pocetak malo single probao.

Ок.

Надам се да си отпаковао оно што си првобитно скинуо, и притом су ти настала два фајла: Један веома мали, и један од око 600 мб.

Сад отвори један од та два уз помоћ МеџикИсо-а, ког си управо скинуо. Он ће да ти прикаже три фајла и један фолдер. Обележи их све, и кликни десни клик, па "extract", обележи где да их отпакујеш, и кад се то заврши, он ће да ти направи све, иди на "Сетуп" и то је то. :)

E odlicno, instalirao sam i sad sam dosao do dijela gdje mi trazi serial ili da igram trial. Kako to da rijesim. I jos da te pitam, jel mogu sad obrisati sa kompa ono sto sam skinuo prvo s torrenta, one arhive i ostalo?

Бриши ако си инсталирао.

Крек је на крају друге стране ове теме, ако се не варам. Оставио Душан.

На крају ПРВЕ стране.

Да ли је неко за клање?

Evo ga, krekovao sam ga. Sto se tice patcha, to je samo za multi? Al brzina mi nije jaca strana pa ne vjerujem da sam za tu varijantu...

Инсталирај печ због багова такође.

Sve sam zavrsio, hvala puno. Sad odoh malo da igram u singlu, pa kad budem za klanje gnjavicu vas :)...

:edit: Da li se krek razlikuje za ove dvije verzije jer mi sad opet trazi serial key da kucam.

Да, мораш да скинеш крек са последњег поста на првој страни.

@Svi - ADSL konekcije imaju nesrazmerno mali upload prema download-u, ako neko hostuje, a ima ADSL konekciju, onda bar da bude neki veci paket gde je upload bar 384 kbps.

Ja imam wireless konekciju gde su i upload i download isti (1mbit), ali me jebe to sto nemam neki narocit ping (30-50 ms, nije bas malo), tako da bih rado hostovao neku partiju, ali ne znam kako ce ici sa tim pingom :)

Inace, Daemon Tools Lite radi na Windows 7 bez problema, samo skinuti
najnoviju verziju (ali ovu Lite, koja je Free potpuno) i radi provereno bez problema.

Skinuo sam je sinoc, probacu kad stignem kako radi...

@indigo123 - moras prvo patchovati, pa onda krekovati. Ako si radio obrnuto, onda vise nije krekovana :)

Da, ja sam radio obrnuto, sve sam usrao, onda krenuo da skidam neki kvazi krek za novu verziju i pojebem sve. Tako da pocinjem od pocetka, taman da malo naucim... Samo kad skupim volje za nova 2 sata skidanja. Mislim da mi je sad sve jasno :)!

Ljudi, sto skidate sa torrenta igru, skines direkt sa njihovog sajta exe file setup i to je to, onda samo krek i igras. Jel ima nekog na Tungle-u da se kidamo?

Junaci, hoćete li u boj???

Ја сам морао да избришем ово, није моја канта довољно јака да шљака ово.