Ат&Шјечиво

  1. Bilo koji kvest sa stokom je neviđena smaraža i frustracija, i selo kad zapalim ostavim one krave da bleje tamo.

  2. Igra iko Ogniem i Mieczem?

  3. Ја игро, планирам јопет

  4. Šta igro, čito. lolo

  5. Jebo onog ko se u WFaS nije samoubio bonbom

  6. Hahahahaha, desavalo se

  7. Ima li neki mod tipa narodno oslobodilački ratovi, ratovi Hitlerovi ili Ratovi zvezda? Nekako mislim da bi do jaja bilo da budem Dart Vejder i da pucam svićkajuće metke i mašem lampom.
    EDIT: Uglavnom dajte neki mod sa kuburama ili poluautomatskim oružjem i rečite kako se instalira.

  8. ako neko ima problema sa instaliranjem modova nek podeli iskustva, meni nijedan ne radi. a lenj i glup sam pa neću da istražujem sam taj fenomen i posle 3 sata da olupam monitor o zid, bzvz. pa ono, otkrijte mi tajnu, formulu neku nešto.
    častim imaginarnim pivom pouu

  9. Možda nije odgovarajuća verzija igre za modove?

  10. čini mi se da je bila, pečovao sam nešto sigurno.

  11. probaću sutra pa ću izneti detaljnije problem

  12. Au jebote, zajebani rodočki crossbowmeni, kad me zakucaju hicem u vugla ne stignem ni da shvatim šta se koj kurac desilo.

  13. Kако да скинем верзију 1.161, треба ми за мод на фору Игре престола?

  14. Ima na sajtu njihovom sigurno, samo što možda nema krek još.

  15. jebač javi kako je prošlo, ja sam pokušao 2put to govno instalirati neće. krene učitava pa krešuje.

  16. nije mb u pitanju, al pre će znati ovde nego na raznom pitanju.
    da li se zna kad izlazi pesma leda i vatre ful verzija za medival dvojku? i da li uopšte izlazi pošto taj tim zajebava narod ko debeli sa knjigama.

  17. ово је мој буразер синоћ писао, мрзело га да се улогује на свој налог

  18. LOL
    namestio kleš of kings jebe!
    a koje fore brate, kao, trčkaram ti ja po mapi siječem bandite kad samo izlazi poruka, ideš kroz šumu, našao si neke bobice, da li ćeš ih pojesti? reko ma da YOLO
    E PA ZAJEBO SI SE SAD TE BOLI TIBA -1 STRENGHT LOLO

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.