Prijava

Slazem se za Breaking Bad,a za ostalo si se izasrao samo tako.Ne racuna se na Imdb svaki glas isto,imaju neki poseban sistem ocenjivanja bas da ne bi neka deca ispemovala do besvesti neko sranje.Kako onda serije i filmovi koje obicni ljudi da kazem obozavaju kao zabavu uvek dobiju neku ocenu od 4 ili 5.Ali je bitno da si ti predstavio sebe kao mnogo ucenog i ozbiljnog.

dobro kako komentarises filmove majkl beja

Sranje su mi.Pa ti filmovi imaju ocajne ocena i na imdb.

Pročitao sam do ja koji sam pročitao sve knjige i sad ću ti reći jednu stvar
Popušiš mi kurac jbg
Gledao sam Bb druga najbolja svakako, odlična serija

got zasluzuje max ocenu 8 plafon, i to je diskutabilno dosta, da, uticu IMDB korisnici, ne svaki jednako ali uticu, a u slucaju got-a ima ih mnogo i svi ocenjuju desetkom a u zivotu su pogledali dva i po muskarca i got, nemojte da se lazemo twin peaks, sopranovi, six feet under, breaking bad svi zasluzuju vecu ocenu od gota, i jos gomila serija

got ima scene koje su bukvalno transfer blama dok ih gledas koliko su lose odglumljene, vrlo varijabilni kvalitet od epizode do epizode, trosenje para na CGI bespotrebno dok su bitni likovi izostavljeni (viktarion grejdzoj, kejtlin stark zombi verzija, areo hotah prica i jos gomila stvari davno sam citao jebiga), ne hejtujem seriju ali reci da je najbolja serija svih vremena je tezak debilizam

Nikad ni za jedno delo nisam pogledao ocenu na Imbd este realni vi haha čuj ima osmicu sigurno je dobra ili loša Bože

ma nebitna je ocena samo pricam o tome da got nije uopste iznad ovih serija
a mogao je biti

U dubini duše svi mi ovde znamo da je to neistina
E sad neko neće da bude deo mase i hoće da se izdvoji kao poseban sa drugačijim ukusom sranje teško

Од почетка се знало да ће ови дебили који је снимају максимално да се циганишу за статисте, локације, ефекте па и за саму радњу. Све је то било "Ајд само некако да изексплоатишемо тему и узНемо паре"! Као таква кљакава јесте реално једна од најбољих серија имајући у виду каква се све ђубрад данас гурају.

Ko kaze da su izostavljeni ti likovi i da nece biti ubaceni u zadnju sezonu.A i da ih ne ubace ko ih jebe iskreno,serija je serija,knjiga je knjiga,ne bi bila to sto jeste da samo slepo prati knjigu.

da su pratili knjigu bilo bi fazon 15 sezona

da ubacice u poslednjoj sezoni nekoga ko je kroz sve knjige bio prisutan

Букхаус Бој
Од почетка се знало да ће ови дебили који је снимају максимално да се циганишу за статисте, локације, ефекте па и за саму радњу. Све је то било "Ајд само некако да изексплоатишемо тему и узНемо паре"! Као таква кљакава јесте реално једна од најбољих серија имајући у виду каква се све ђубрад данас гурају.

danas mozda, svih vremena ne moze ni da prismrdi mnogo serija, samo je najpopularnija i ima najveci budzet
mnogo ljudi deli moje misljenje, pogotovu ljudi koji su procitali knjige, ne tvrdim da treba slepo da prati knjige, ali ne treba ni da pisa po njima, film gospodar prstenova je nadmasio knjige iako je izostavio mnogo desavanja i promenio neke likove

zašto debili uvijek misle da su bolji od ostatka ljudi koji ocjenjuju na imdb? Ono kao ja sam gledo tvin piks, ja rodžer ibert ti govno.

dobro sta imas da kazes za ostale serije koje sam naveo

Ovo što Dilan kaŽe

BB i Sopranosi su najbolje serije i mislim da nece postojati nista bolje dugo vremena. Jebeni Sopranosi ti docaraju likove i zivot Tonya do najsitnijih detalja. Imas kriminal, ubistva, zajebancije, poslovne saradnje i sve sto ide uz taj zivot a sa druge strane porodicne i psiholoske probleme samog lika. Pa gdje to ima jos

U Simpsonovima fazon

vodim raspravu sa priglupim bohorom kako got nije ni priblizno najbolja serija ikada sta ja radim od zivota

Eto ga hahaha oh ja sam pametan ostali koji ne misle kao ja su glupi ahah sisaj ga jbg nemoj da se zajebavamo

pa priglup jesi na ostalim temama si ispao glup sto se tice poznavanja serija i filmova
nikakvo remeovanje ovde nije u pitanju, pricamo objektivno kako je got krs serija posle 3. sezone, gledate samo zato sto ste navikli ali je kvalitet drasticno opao, nije cak ni u top 10 serija ikada
https://www.youtube.com/watch?v=GC8d8yCYQAc
ovo ne sme da ima serija za koju neko tvrdi da je najbolja ikada ovakve scene
moras da razlikujes najpopularnija i najbolja inace ispadas glup opet