Prijava

Neš Bridžis isto top serija preporuke ko nije gledao. I generalno serije/filmovi > knjige, osim ako nisi Vjesnam ili imaš 60+ godina.

Sta seres ti,preporucujes glumca kao seriju.

E da ovo ne sme, čitao sam negde da zbog ove scene nije ni u 40
Pa nemoj mi to ako hoćeš da budeš najbolja serija dečko

Pa dobro ta scena je trasnfer,koja je tvoja poenta?Serija ima dovoljno vrhunskih scena da moze 10 ovakvih transfera da dozvoli i da je ne osteti ali to se nece desiti u zadnjoj sezoni.

ima gomila scena slicnih ovim, ovo je najupecatljivija, imas i onaj okrsaj kod tornja pa degeneris storilajn ceo, pa ljude koji se biju bez oklopa i dobijaju protiv ljudi koji su ful oklopljeni, ne znam stvarno sta je tvoj kriterijum za ocenjivanje serije ali mora da je kretenski

poslednja sezona ce biti po mojoj pretpostavci najgora, jer do sad su koliko-toliko epizode bile vodjene knjigom, sad pojma nemaju sta da napisu, samo im je GRRM dao kako otprilike treba da se dogodi
ne pricam o nekoliko transfer scena, preko pola scena je transfer, seriju je do sad vadilo sacica glumaca koji su izginuli u prici i ostali su ovi sto kurcu ne znaju da glume

E da i Zmajevi oni pa Zmajevi ne postoje majku vam jebem šta izvodite vi jeli

Jebala te knjiga.Da je po knjizi bilo bi nesto kao Hari Poter mogu da se kladim.

Hahaha ali koliko je bohor prerastao ove napade na vuki, ne jebe ih 5%. A dobro glupane ko god krene da gleda GoT u pocetku nema zamjerku, da bi imao zamjerku moras pregledati seriju, i razmislit o svemu i onda kenjati. Meni je u top 5 i to samo zato sto ima nevjerovatan nalet adrenalina u nekim momentima sto se u serijama danas rijetko vidja.

ajde sad da se ogradimo skroz od knjiga, gluma je sranje i da nije serija bila radjena po knjizi i da sve ostalo zanemarimo, setite se da je zbog tih knjiga i napravljena serija, ne znam sta izigravate debile

pa odgledao sam cisto radi reda plidu sve sezone, odgledacu i poslednju ali nije mi to to kao sto su bile sezone u pocetku, aj razumem da nema ljudi koji se slazu sa mnom ali ima ih previse jbg

A to su ljudi koji su citali knjigu i hoce svakome da kazu kako su citali knjigu i da se mnogo razumeju posto serija nije onakva kakvu su zamisljali,eto to su ljudi koji se slazu sa tobom u vezi GOT.

slusaj majmune citao sam i gospodara prstenova i sranje mi je u odnosu na film koji je remek delo

Slušaj glupane, ne vidim da ti piše reme pored avatara pa da možeš tako da pričaš o filmskoj umjetnosti kao da se razumiješ

sta hoces da kazes ne kapiram, znam dosta ljudi koji i nisu citali i prestali su da gledaju posle x sezone, vas subjektivni utisak i trip da je mejnstrim=kvalitet ne mora biti pokazatelj realnog stanja

Dobro ovaj Dilan Dog jeste druga krajnost,ni nema svoj ukus za filmove i serije,ali tvoj subjektivni utisak i trip je da mora serija biti onako kako si zamislio dok si citao knjigu.

slusaj majmune citao sam i gospodara prstenova i sranje mi je u odnosu na film koji je remek delo

hahahah smejurija

tvin piks je DRUGACIJA serija od ostalih ali ne i VRHUNSKA, meni se nije preterano svidela, narocito druga sezona, pisao sam vec negde, mozda bas na temi za TVIN PIKS
sam linc je ne gotivi i ima pravo

GOT je realno dobra zabava onako da pogledas, nista spec sad, prve 2,3 sezone su bas dobre, ostatak tu i tamo, ali opet ne mislim da sam izgubio vreme

sta se hvatate za tvin piks nisam samo njega naveo, pa i ja se slazem sa tvojom poslednjom recenicom, ovako ok serijica za ne smoriti se

U dubini duše svi mi ovde znamo da je to neistina
E sad neko neće da bude deo mase i hoće da se izdvoji kao poseban sa drugačijim ukusom sranje teško

Samo bi se osvrnuo na ovo,posto se provlaci kao cest argument cim neko baci mali hejt na mejnstrim stvari na koje iz nekog razloga mora da se drka tuki,odmah ide hipstercino gledaj linca i pij ipa pivo hoho.
Najbolja serija ikada jbg i svi to znate bas nema nikakvo znacenje. Sta odredjuje kvalitet serije,ocena na imdbu,nagrade,broj gledalaca,budzet... Vrv nista od toga,samo tvoj licni utisak. E sad vrv ste pogledali 5 serija u zivotu pa got ide na prvo mesto,mozda ste i 50 i opet ide na prvo sto je skroz ok. Realnost je da kad bi uzeo 100 ljudi koji su gledali veliki br serija u duzem vremenskom periodu jedno 70 njih bi ti stavilo got u prvih 10(ako u prvih 10). Tako da ubedjivanje ovde kako je got najbolja serija IKADA I KOMERCIJALA I KVLT ne pije vodu

Licno misljenje serija na granici izmedju ok i dobre,moz se pogleda apsolutno ne mora