Prijava

prati li neko da li ima najava kada ce knjiga?

ove godine, verovatno pred kraj

Jebes knjigu serija zavrsena

Gorak ukus u ustima. Godine loženja, teoretisanja, traženja simbolike, epilog: zbrzane preko kurca zadnje 3 sezone, kraj očajan, a knjige verovatno matori neće ni završiti.

Sve je bilo uzalud

Evo ga trejler za House of Dragons baziran na knjizi Vatra i Krv. Radnja će se dešavati 300 godina pre Igre Prestola u doba najvećeg zmaja u istoriji Targerijan porodice poznatijeg kao Balerion Crni Užasni, koji je bio 2 puta veći od Drogona. Pojavljuje se i Egon Targerijan.
Martin je opet angažovan na ovom projektu, tako da će biti znatno bolje od poslednjih 3 sezona serija.
Da li će neko od vas pratiti ovo i vaša očekivanja?
https://youtu.be/gBP0aldKn0o

a boli me kurac ali pogledacu
treba da odrade dankana i jaje ili robertovu pobunu dok su glumci jos uvek zivi

mada predvidjam da ce ovo biti kao el camino

Treba da se vrate na decu šume jos...

sreca što su knjige za ovo vec napisane.

Koga boli kurac. Uspeli su da seriju koja je dominirala pop kulturom (što nije po sebi dobro ili loše, samo fakt) da sroljaju u zaborav.

I za deset godina će se pričati o sopranovima, žici, prijateljima jebenim, dok je gejmotron praktično mrtav od dana emitovanja poslednje epizode

jos nisam pogledao zadnju epizodu.
ono bas me ne zanima, samo sam. pročitao sadržaj šta se desilo.

meni greota samo sto nisu deneris gadjali govnima na kraju

Meni je žao što patuljak nije odneo bačvu dobrog starog burbona na zid da napravi šiljak jedan zaledjeni ogromni pa onom divu da nabije u čvabalo iz katapulta

Meni je žao što patuljak nije odneo bačvu dobrog starog burbona i polio njim biftek pred kraj prženja

ja sam bog dobrog burbona i stejka