Prijava

Не склањај косурдачу из каде кад се переш.
Замени му/јој поклопце од кутијице за сочива.

to je apsolutno odvratno. I like it :D

kad jebeš, potrudi se da kondome napuniš do kraja, skupljaj ih neko vreme, i onda kad ih nakupiš mlogo stavi mu pod pokrivač i jastuk. Ako ne jebeš drkaj u njih ili idi na vukajliju i jebi.

Хм, је л' било трошење топле воде и заузимање свих могућих утикача у стану?

mene je cimerka uspela iznervirati tako što je dok sam ja bila doma i vratila se za jedno dve nedelje ostavila gomilu sudova neopranih i zapalila kući i hranu,jedna od stvari u frižideru koja je ostala bila je i riba koja se ubuđala,došlo mi je da je zapalim.

Е да, немој да износиш ђубар кад излазиш напоље. Ноншалантно заобиђи џак који је остављен поред врата да би те подсетио и, ма колики да је, прави се да га ниси видео/ла.

mislim da sam već postovao ovdeN...

1. Убациш флеш у комп.
2. Пребациш цимеров дипломски на коме ради већ годину дана и пред крајем је.
3. Извадиш флеш и сакријеш га на најскровитије место на гајби.
4. Избришеш дипломски са компа.
5. Уживаш док гледаш цимера како се зноји док тражи фајл.
6. Бежиш од цимера који те сатаром јури по гајби да би те убио.

Ово је најбоље до сад.

12. Gađajte ga gumicama za teglu dok je leđima okrenut od vas i kad se okrene, pravite se da nemate ništa s tim.
22. Pali i gasi svetlo i viči "dosadno mi je, dosadno mi je, dosadno mi je...".
31. Svaki put kad tvoj cimer šeta kroz sobu, ti mu uleći u putanju i sudaraj se sa njim.
33. Kaži tvom cimeru da ga je neko zvao, i da je vrlo važno, a da ne možete da se setite ko je zvao.
34. Daj ime svakom zidu u sobi. Pitaj zidove različita pitanja i zapisuj "odgovore" na papir. Onda pitaj plafon da ti da konačan odgovor. onda zvocaj cimeru kako ne veruješ plafonu.
38. Svaki put kad telefonirate i vaš cimer uđe u sobu, vi brzo recite onome da pričeka malo, pa se otpuzite ispod stola i nastavite razgovor.
60. Napravi sneška od toalet papira, prospi vodu na sneška, i počni da plačeš i da vičeš kako se sneško topi i to sve na očigled tvog cimera.
77. Nacrtaj malecku crnu tačku na tvojoj šaci. Svakog dana je sve više podebljuj i povećavaj. Reci tvom cimeru "širi se..."

Kad se setim da mi je ova tema bila zanimljiva i da sam se odvaljivao od smijeha čitajući postove (koji su prevedeni s interneta).

Instaliraj mu ovo na vece šolju da se usere kad krene da sere.

http://i.imgur.com/dkvNAe8.jpg

Ima ovde svakavih pizdarija...

kad mu keva dodje u goste,zavezi ga za krevet,odrezes mu noge i silujes mu kevu dok gleda,pa se on nervira sto ne moze da ustane i spreci te,to mnogo nervirace ga

pa se on nervira sto ne moze da ustane

i da se priključi

Nije lose ovo s tastaturom, ali bolje je kad ne vidi da ga neko drka. Uhvatis screenshot desktopa, pa obrises sve ikonice, sklonis i Recycle bin i podesis mu taj screenshot za wallpaper. Usrace se od kliktanja. Naravno, i na misu zamenis levi i desni klik, kako bi igranka bila jos bolja. 2 minuta posla, a ne bas lagan rebus.

Drugi put mu stavis ovo za wallpaper
http://www.technosamrat.com/wp-content/uploads/2011/11/Cracked_LCD_Screen_Wallpaper.jpg

A ne pamtim kad sam zadnji put kliknuo na desktop, samo dole na liniji udjem na hrom i kasnije ugasim.

Džeri, ti si genije.

Lobanjama kao sto je Rasni dovoljno je izvuci strujni kabl iz monitora.