Prijava

bio na adi i pio, vratio se, skinuo se go (narvno da se nisam tusirao) i obukao njenu posteljinu i zaspao na njenom krevetu... evo bas me sad smara sto joj koristim komp... evo bas cu cimi

Reci cimeru da si smislio kako da malo proširite sobu u kojoj živite. Guraj zidove svaki dan, bar 10 minuta, narednih nekoliko dana. Komentariši usput kako se nadaš da neće skontati ovi iz informatike i da vam se računi neće povećati.

pfcabara sez:

Reci cimeru da si smislio kako da malo proširite sobu u kojoj živite. Guraj zidove svaki dan, bar 10 minuta, narednih nekoliko dana. Komentariši usput kako se nadaš da neće skontati ovi iz informatike i da vam se računi neće povećati.

Ovo je, recimo, odlično. :)

kad ti uđe u sobu uzmi nož i zaleti si na njega vičući : ko si tiiiii!!!

Definitivno najbolja i najbolesnija tema ikada. Svaka čast, da imam kapu skinuo bih je (ne daju mi da nosim na poslu).

U jednom uglu sobe tovari prljave stvari do iznemoglosti, a tu planinu prekrivaj ćebetom, kao da se ne vidi. To licemerstvo će ga najviše iznervirati ako je neki čistunac. Probao sam, funkcioniše.

Шали му поруке и кад сте један поред другог, пиши му да иде до фрижидера да ти донесе нешто и слично. Потпиши се на крају увек.

Персирај му.

Појебете му девојку

Draškoljite ga uz reči: "Napravi mi sendvič..." Unesite samo svoje stvari sa terase kada pada kiša. Skuvajte kafu samo sebi. Kupite mu Lav pivo.

Kada sedite i ćutite, ustani odjednom kao hipnotisan, dođi do frižidera/tostera/ormara, sačekaj par sekundi, reci "da gospodaru" i istrči iz sobe. Nakon pola sata vrati se sa mrtvom kokoškom.

Појебете му девојку

јииихихи +++

Ako spava u sobi sa klimom, a vi ne. Kad se napije i zaspe navariti je na 100 stepeni i sakriti daljinski. Zidovi da se znoje.

Nikad ne peri sudove, WC šolju i kadu iza sebe.
Pusti bradu i svaki put kad je sređuješ, trudi se da dlake ostanu po čitavom kupatilu.
Ne prazni piksle. Kradi mu čiste čarape.
Slučajno ubaci njegov bijeli veš sa svojim šarenim.
Jebi natenane da bi on što duže čekao ispred zgrade u 4 ujutro.
Kad pozove curu ili kolege s faksa na ručak, jedi s njima ko nenormalan.
Provali kad drka u klozetu, pa mu kucaj na vrata jer ti se šatro hitno prisralo.
Kad dođu njegovi roditelji reci : "Dobar je, samo ponekad lenj i neuredan."
I tako...

Recite mu: Izvini, upala mi je tvoja četkica za zube u WC šolju, ali ne brini, isprao sam je alkoholom, uostalom kao i svaki put do sada.

Искењаш му се у уста док спава (ако спава са отвореним устима и хрче). То можда може да га изнервира.

Zaboravih....
Svaki put kad ti se piša, trpi što duže da se skupi, idi u klonju, ne zatvaraj vrata i istresi sve tačno u vodu da se što jače čuje. Poželjno je i da prdneš što snažnije možeš, kao i da to sve radiš dok cimer uči ili pokušava da zaspi.
Ponavljaj ovo par dana, ima da popizdi garant, a kad ti skrene pažnju, radi to i dalje pod izgovorom da ti bude frka pa žuriš ili da zaboraviš, a kad počneš da pišaš, nema smisla da prekidaš.
Kad i dalje bude pizdio, ti i dalje po svom, ali sad po izlasku iz klonjare idi i odmah mu se izvini, svaki put.

Pojedi poslednji kaiš slaninice što su poslali njegovi sa sela.

Iz zajedničke kantice Eurokrema uvek zahvataj kažiprstom (pod uslovom da te on vidi).

Imao sam i ja da kažem šta na ovu temu... :)
http://vukajlija.com/podvale-u-kupatilu

barakudo, što si stao? :D

zasxto nam to radisx decxko?