Prijava

I nerviraju me jebene gej onlajn igre u kojima nema krvi već jebene vile i pičke materine. I kad ima krvi i sranja, onda je toliko glupa da 'oćeš da ubiješ nemaštovite krembile što su ih smišljali i pravili. I jebali ih efekti po igrama. Poserem se na svetlucanje i šljokice i jeb'o ih sneg. Koji će mi kurac sneg u igri. I jelke. I deda mrazovi. I nerviraju me ovi iz internet što neće da povećaju protok nama sirotinji. I nervira me... I nervira me... Sve bre!

Najviše me nervira kad skidam nešto s neta,i spor mi net.

http://electrofishstudios.files.wordpress.com/2010/12/fuuuuu.jpg

I nerviraju me jebene gej onlajn igre u kojima nema krvi već jebene vile i pičke materine. I kad ima krvi i sranja, onda je toliko glupa da 'oćeš da ubiješ nemaštovite krembile što su ih smišljali i pravili. I jebali ih efekti po igrama. Poserem se na svetlucanje i šljokice i jeb'o ih sneg. Koji će mi kurac sneg u igri. I jelke. I deda mrazovi.

Mentalni, jel ti nas zajebavaš? Reci lepo, serem vam se na temu, nemoj ovako :)

Ne zajebavam se. Ja sam nolajfer u teškom stanju. Ne prave više krvave igre nego samo gej sranja.

Нервира ме реприза нове године. Који јебени курац не могу да изађем негде,тог фамозног првог увече, а да то не морам да назовем "реприза". И ако останем кући, ту сам био за "репризу". Ало бре, каква курчева реприза!

мене нервирају читери.... вазда мислим да имају мали курац па зато се иживљавају на ЦС серверима! Мора нека траума да стоји иза тога.... ЧИТЕРИ СВИМА БИХ ВАМ ЈЕБАО МАМЕ И ОЛУПАО МАЉ О ГЛАВУ!

Manijače, vidiš kako je ova tema kul. Možeš lepo da psuješ, da opštiš sa mamama raznih ljudi, životinja, da se izgalamiš i niko te neće banovati. Prava tema za tebe :)

Степеништа... Тако ме јебено нервирају.

Мене нервирају ванаби пијани људи што заблаћују импровизоване тоалете! Сиктер! Јел тако кући раде да ми је знати...

Nervira me što jebene radnje ne rade. Nervira me što ne radi bioskop. Nervira me što svi jedva čekaju da nešto ne rade, a žale se da nemaju para. Nerviraju me pozivi onog prajvet nambera. Nervira me što mi pokidala narukvica. Nervira me što mi ne radi leva sluška i što Ronaldinjo najverovatnije neće u Blekburn.

Нервирају ме људи које нервирају аудофили. Дркатори смрдљиви. Лепо кажеш некоме да волиш квалитетан звук, и одма крећу издркавања типа: „Дај не једи говна, ти као примећујеш разлику између 128kbps mp3 и FLAC-a?” Јок, твоја мама примећује. На курац их набијем све до једног.

Нервира ме кад загризем љуту папричицу па ми она течност из ње прсне у око.

Nerviraju me seljaci u klubovima !
Nerviraju me jebene PINK reklame !
Nerviraju me jebene fejsbuk igre !
Nerviraju me fejsbuk kurve !
Nerviraju me internet huligani !
Nerviraju me baba devojke u bioskopu !
Nerviraju me babe u autobusu!
Nerviraju me neslane sarme !
Nerviraju me ZVEZDE granda !
Nerviraju me glupe španske serije !
Nerviraju me horori !
Nerviraju me čiteri !
Nerviraju me notifikacije za aplikacije !
Nerviraju me decje igrice !
Nerviraju me oni sto misle da ce da me dobiju u PES-u !
Nerviraju me oni sto mi ukradu ribu !

Ovoga sam mogao da se setim.

Нервира ме то што сам лењ; нервира ме јебена гитара која ми маше из ћошка, а ја нумем да свирам; нервира ме помисао да за 5 дана морам да створим 200 евра како знам и умем и због тога не могу да спавам; нервира ме то што ми се НЕ свиђа риба која ме месец дана мува, а савршено изгледа и, узгред, има 2 бутика, коцкарницу, кафић и богтепитаколико кућа, станова и викендица што у ЦГ, што у Србији; нервирају ме цигарете са белим филтером; нервира ме проклети сунцокрет; иду ми на курац здрави и прави људи који просе на улици; нервирају ме новогодишње поруке у стиховима без трунке емоције; нервира ме Први мај, јер сви славе, сви пијани, а нико не зна зашто се обележава; нервира ме пиксла-опанак у мојој соби, зато што више пепела иде око ње, него у њу; нервирају ме метросексуалци, првом приликом ћу да одведем сопствену сперму на дружење са оним ку-10 срањем...

Nervira me što mi ne radi leva sluška i što Ronaldinjo najverovatnije neće u Blekburn.

http://uk.eurosport.yahoo.com/03012011/58/premier-league-report-blackburn-bid-6-2m-ronaldinho.html

E ljudi, samo se nemojte nervirati.

Sta slusate malopre?

Nerviraju me ljudi kojima ne mozes da objasnis da barem pokusaju da poslusaju nesto osim narodnjaka i hausa!!!
Nerviraju me ljudi koji se krste u busu pored crkve!
Nerviraju me fejsbuk igre i svi koji ih strasno igraju!
Nervira me lag jebeni!
Nervira me sto nemam para da kupim jebenu bas gitaru!
Nervira me da idem napolje, pa kad odem i bude dobro, nervira me sto moram kuci da idem!
Nervira me sto moram da ucim za ispite!
Nervira me sto je hladno i moram da nosim kapu pa mi sjebe kosu ko da se nisam kupao 20 dana!

Bice nastavak cim se setim...

Sta slusate malopre?

Mus, jebemumiša, jel još nisu promenili? A jesu paščad.