Prijava

А највише ме нервира Шабанова песма "С намером дођох у велики град". Свака шуша је зна откад је онај дебели морж певао у Звездама Гранда!

Мене нервирају ванаби пијани људи

Potpisujem. Nervira me još dosta stvari. Napišem jednom

нервира ме то што ми се НЕ свиђа риба која ме месец дана мува, а савршено изгледа и, узгред, има 2 бутика, коцкарницу, кафић и богтепитаколико кућа, станова и викендица што у ЦГ, што у Србији;

E jebiga sad.

Испустио сам ту једну важну чињеницу. Нимфоманка је :Д

Има још по која ситница која ме одвраћа од ње, али мислим да је то пресудно.

Нервира што проводим време на овом сајту, кад је одавно отишао у курац!

:)))))) E sad već liči na mene :)

Baš je simpatično kad hladne glave pročitaš oko čega se ljudi nerviraju- ako izuzmemo postove od Menatalnog- jer vidiš zapravo da je sve to bezazleno i da smo mi u suštini srećni ljudi. A možda me je samo prošla popodnevna nerviza pa serem ko grlica sad :)

Nervira me Tarzan i riba sto je Dzejn,sto vuce se s Tarzanom jer ima BMW-ej!:-)))

Хахаха! Ценим искреност, катија.

Не знам, некако је сва површна. Имамо тотално различите погледе на свет. Раније нисам веровао да нешто тако може да ме одврати од лепе девојке.

Нервира ме јебени мега-џек, а још ме више нервира жеља да га само пипнем и немогућност да му се одупрем. Стално када играм, уместо да се зауставим када сам у фином плусу, ја, алава, неиживљена дебилчина, 'оћу још! Ако, ко ме јебе кад не умем да се контролишем.

НЕРВИРАЈУ МЕ ЉУДИ КОЈИ СЕ ПОНАШАЈУ КАО ДЕЦА! НИСТЕ ДЕЦА НЕ ПОНАШАЈТЕ СЕ КАО ДЕЦА!

Могу да тврдим да сам један од ретких који није у минусу на апаратима. Штавише, лепе сам паре узимао, поготову на мега-џеку (игра на којој се плаћају два долара), где ми се људе крсте док играм. Пљуште блокаде на све стране :)

Не знам, некако је сва површна. Имамо тотално различите погледе на свет. Раније нисам веровао да нешто тако може да ме одврати од лепе девојке.

Pa to je najbitnije. Da u istom pravcu posmatrate život. Ja nisam baš neki ljubavni savetnik, jer sam se tek ispilila i verujem da ima podobnijih ljudi ovde, koji bi mogli to da objasne, ali čvrsto sam ubeđena da sa nekim možeš da imaš zdrav odnos samo ukoliko vam se poklapaju pogledi na život. U tom slučaju ćete zajedno ili steći bogatstvo, ili živeti u siromaštvu, nebitno, bitno je da je to zajednička odluka.
Bravo za momka koji je rekao ne bogatstvu i lepoti.
Nemoj da te nervira što ti se ne sviđa neko površan. Naprotiv, Bog s tobom bio.

Nervira me torent, net, familija, žena, auto što neće da pali, nervira me što nemam stalan posao,nerviraju me glupi filmovi zbog kojih proćerdam sat i po vremena, Ričar Gir me nervira, političari, ivan ivanović, igrice preko FB me nerviraju, vonabi hakeri me nerviraju, likovi koji se prepucavaju oko gluposti me nerviraju...
I NERVIRA ME KAD POSLEDNJU CIGARU IZ PAKLE ZAPALIM NAOPAKO!!!!!

nervira me rec Povrsno

Nervira me bahato ponašanje.

Bravo za momka koji je rekao ne bogatstvu i lepoti.

http://www.youtube.com/watch?v=80JYMwfQEJMПрод'о си, Васо!

Nervira me što mi je što mi neko nije poželeo srećnu Novu godinu. Ustvari, više sam se razočarao. Nije se setila.
I da, nervira me reč KASABA, dezodorans MALIZIA ja ga zovem MALEZIJA, i što mi se kaps lok jebeno uvuče kad ga pritisnem! Šta se uvlačiš mrtvog te uvlačili!

Mene trenutno što mi je u kupatilu ledara...

Ja sam bila jedno vreme mirna, ali sam pojela za večeru majonez od 50gr, 2 kifle, ćureću šniclu, pola pavlake, pola litre jogurta, filbi keks, 2 pomorandže i bambi čokoladicu. I sad sam se unervozila jer se osećam kao frižider, šećer mi je udario u mozak, umesto da spavam, bauljaću po sobi, ja sam kreten.