Новајлија године 2010.

  1. Френки Делевра, непревазиђен што се тиче "рукија", Хуго и Цуле. Страја уме да убоде.

  2. aaa vid stvarno frenki se ove godine registrovao, znači ode on na drugo mesto :)

  3. Френки краљ.

  4. Ne mogu da verujem , pa ja sam mislila da su ti ljudi par godina na sajtu. Svaka čast svima. Svi ovi nabrojani su izvrsni.

  5. složio bih se s vama kad bi birali najbolje autore, al' kad je u pitanju autor - HUGO JEBE!

  6. Najradije bih rekao ja,ali nije tako.Glasove dajem Culetu i Frenkiju.

  7. aaa vid stvarno frenki se ove godine registrovao, znači ode on na drugo mesto

    Ja mislio da je Frenki jedan od osnivača sajta jebote!!! Majstor zajebancije!!!

  8. Straja definitivno.

  9. Straja definitivno.

  10. Страја, Френки, Цуле и Јавио.

  11. Frenki, Javio, Hugo i Lullaby.
    EDIT: I Cepam Atome.

  12. messalina, filantropofob, frenky, radodajko, duchamp i naravno cepač atoma.

  13. Frenki, Javio, Hugo, Cule, Cepam Atome, a bogami i Jogurt.

  14. Vid' nema mene?! E sa' ću da napustim sajt! :)

    Ne mogu jednog... Straja, Javio i Car Dušan...

  15. Uuuu, da! I cepač objasniJo...

  16. ma javijo objasnijo. meni su svi dragi. to je ko da pitas koje dete vise volis :D

  17. Цепач Атома је пар пута рекао да није новајлија.

    Филантропофоб, Мангулије, Хуго и Френки су одлични.
    И аје Данкан, он се активирао нека четири месеца после регистрације, много гушио по коментарима и форуму, попио трајни бан и био оплакиван и називан легендом сајта. После тога је углавном био кул лик. :)

  18. Brate, tek sam sad počeo da čitam Frenkijeve defke, jer sam mislio da je stariji i provalio sam da sam ja 90% njegovih defki već ocenio, a ostalih 10% sam pročitao, ali nisam ocenio... Menjam mišljenje... FRENKI BOGOTAC!

  19. frenki, straja, cule,hugo!

  20. Vidi bre ovo, što stoji anglikanski naziv teme još uvek?!o.O. Hvala što me niste banovali za spam na prvoj strani. Očekivao sam bandži.

    Frenki, Javio i Straja su svakako autori koji se dosta ističu, Javio posebno voli da komentariše dosta svoje definicije sa drugim članovima što dodatno daje šmek definicijama, Frenki se odlično igra rečima, a Straja je mešavina ove dvojice, tako ih ja bar gledam. Verujem da pored njih dvojice ima još dosta kvalitetnih autora koji su manje upadljivi. Cepač atoma je svakako kul lik. Mnogi su vlažili na njegove definicije. Ali ne verujem da je on neki novajlija. Možda dupli već nekog proslavljenog autora. Serem. Ne znam. U svakom slučaju prevedite naslov!

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.