Prijava

Pa zar se i ti sine Šalabajzeru registrovao ove godine?! O Bože evo i tebe onda na spisku. Jebeš ga, ova 2010. izgleda bila dosta dobra za sajt, dosta dobrih autora smo dobili. Inače cepač atoma je sam izjavio da je imao nalog sa nekih 30-40 definicija ranije, dakle nije novajlija.

Lullaby. Zapata. Frenki naravno. Ona messalina. Šta ja znam...Hugočavez. Kramponom bi bio na listi da nije usrao motku. Straja standardno.

EDIT : Javio jebote, ja sam se mogao zakleti da si ti još od prije potopa!

Ona messalina

:udara sebe u glavu

Nisam znao da je iz prošle godine
Naravno, odlična je!

DoctorB

I on!
I bojanboj se zaletio. Eto, njih dvojicu dodajem.

E da, moram i maloletnu budalu staviti, odlično piše, čudi me uvijek ozbiljnost njenih definicija, sjajan autor.

E ovako, pre svega da se u stilu rijaliti showa/muzičkog festivala zahvalim svima koji su mi dali svoj glas. :)
Moji favoriti su, a moram da istaknem da ću sigurno nekoga da zaboravim jer sam zagotivio dosta autora i žao mi je što nismo u istom gradu pa da možemo i lajferski da komuniciramo.
Frenki - odličan autor, zajebant, ima kliker, eksplozivan, ludi primeri, igre rečima odlične, znam mu defku pre nego je ocenim
DoctorB - takođe jedan od mojih omiljenih autora, neprikosnovene igre rečima (moja omiljena vrsta defki), veoma duhovit i drag lik
Culle - duhovit mlad momak, dobronameran, zavidan nivo opšte kulture, jako simpatične defke, par maestralnih
Šalabajzer - Narodski čovek :), odličan autor, treba češće da piše da zanemari prosek, ima par defki koje su vrhunske a koriste se u stvarnom životu, ja sam ih usvojio
Javio - njega znate, originalan lik, ne treba trošiti slova na tastaturi :)
Messalina - moja sugrađanka, i njen stil odično poznajem, duhovita, ima primese muškog stila, ova poslednja defka joj je za odabrane
editovaću post kad još malo pogledam po sajtu kad je ko registrovan, tj dodaću još nekoliko
EDIT:
Car Dušan - dovoljno je reći da sam mu poslao PVT da malo češće definiše :)
BojanBoj - sve aktivniji, sve više piše, stvara svoj stil, podseća me na mene kad sam bio mlađi :)
Doppia - fine defke, jedna vrhunska, opčinila nas avatarom :)
Lulli - defke fine, već ostavila dobar trag ovde
Zapata - odličan, mislio sam da je nečiji dupli u početku

У човече, ја тек сад провалио да је Мешалина из ове године. Дакле, да додам њу, и колегеницу Лули коју ћу на мојој листи одмах испод Френкија. Увек је доживљавам као искуснијег члана. :)

StrajaKg.
Čoveku su brojke i definicije stvarno za respekt.

Od ostalih posebno cenim radove Dankana, Javia, Delevre i Culleta.

A u kurac, i Culeta ne smijem zaboraviti, mali rastura...Ima ih još, al' ko će se sjetiti sad, jebiga...

Kad bi samo imali spisak autora registrovanih u 2010. pa lepo da nabrajam po spisku.
Da mu jebeš sve, još niste promenili jebeni NASLOV!

ЕДИТ : На, променио сам.

Po meni Straja,Frenki,Messelina,Hugo,Javio,Cule,Šalabajzer i Lulli su autori koje treba pohvaliti,ljudi koji su ostavili trag na Vuki i dali veliki doprinos sajtu.
Opet kenjam k'o i svaki političar.

Зицер - Френки.

U pravu si Culle. Ja tek sad video da je recimo Šalabajzer iz 2010. godine, a odličan je autor. Ima sigurno još bar 20-30 likova koje bih pomenuo, ali ne znam iz koje su godine.

Na ove spiskove bih dodala i Filantropofoba, zaista originalan autor, i žao mi je što češće ne piše. Jedan od retkih autora čije sam defke nekoliko puta pročitala jer jednostavno uživam u njima.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalelujaaaaaa, alelujaaa, alelujaaaaaaaa, aaaaaaaaaalelujaaaaaaaaaaaaaa "Новајлија године"!

Ja bi dod'o i Smarka, isto takođe što kažu u mojeme selu... :)

edit

Ništa, Mare magare je iz 09.
Da ne udaram nov post :)

Ja bi dodao i Forget me not i Marcipan. Jeste da su malo pisale, ali kvalitetno pišu.

Најкулијег свакако. :)

A šta dobija onaj sa najviše glasova? :)