Prijava

Јеботе, ја због Лебовског и оног Индијанца на крају увек пијан по кафанама тражим Вајт Рашн и Сијукс Сити Сарспарилу. Додуше, још ме нико није услужио овим пићима, али много је јак трип кад бациш пијан конобара у ребус.

Lep primer kojim razlikuješ čoveka od mrcine.
-Jesi gledo Lebovskog, kako ti se čini?
- Pa, nije mi nešto...
- Ajd zdravo, pogani ljudska!!!!

- Ajd zdravo, pogani ljudska!!!!

:)
Главни лик растурио. А Волтер је пук'о, стварно. Све у свему, кул филм.

Poserem se na film...zesce sranje.

Ipak cu odgledati jos jednom,do kraja,jer sam prekunuo na pola prosli put,toliko me je smorio...al vidim mnogi ga gotive,pa cu odgledati ponovo...kad sam zadnji put gledao s ortakom,secm se da je rekao gasi ovo smara,a je i meni bio smor i to zesci...

Edit:Pjer,ti ga duvaj,nemoj si bezobrazna

Тонре, немој бласфемисати.

Odgledao sam film,svidja mi se,povlacim ono sto sam rekao da je sranje...a ovo http://www.imdb.com/title/tt1879064/ zvunjuje me pise drugi deo,a onda pogledam dole 3 minuta traje i jos riba glumi Duda-a o.0...nije mi jasno sta se desava....

Гледао сам га као клинац и сећам се да ми је био добар. Проблем је што ми је тад мало шта било лоше, тако да сам се коначно сетио да проверим тадашње просуђивање. Погледао сам га пре неки дан и придружујем се хвалоспевима, филмчина!

ШАТ Д ФАК АП ДОНИ!

this is not Nam, there are rules!

овде су ми сузе кренуле
http://www.youtube.com/watch?v=O1kW2yYXEeQ

и кад просипају пепео...

не знаш који лик је боље написан и одглумљен.

ja sam ovo gledao naduvan tako da se slabo cega sjecam :D

Koja je ovo vrhcina od filma :D

Биг Лебовски је филм који највише волим, а да га још нисам гледао.

prvi put mi je bio smor,verovatno zbog ortaka sa kojim sam gledao,jer je on nesto jeo govna kako je sranje,pa smo prekinuli...drugi put mi je bio do jaja
oba puta sam bio naduvan naravno

Jedan od meni omiljenih filmova.

Урош

Ју ар ентеринг а ворлд оф пејн.

Obožavam ovu rečenicu ;-))))))))))))))

Najjača rečenica je ipak: "That's just like your opinion, man." jer je upotrebljiva stalno :)

And Dude, chinese is not the preffered nomenclature, asian american, please.