valjda nije iskompleksiran bio, za razliku od pojedinaca.
Navijam za jevrejsko/indijsku/bliskoistocnu gamad protiv engleske gamadi, makar nesto lepo da se desava
fulio si temu tebreks, ovo ide na sirotinjsku spiku dva.
Ne laj
fali gospodin bombaš da vas pičkice iz publike vrati na fabričke.
Da li ste dobro, autore mesni?
ja jesam, a ti prizivaš propadanje bele rase.
A realno možemo bez Engleza.
ali ne mogu ja bez engleskinja.
Zalis se na sluh ali izgleda da si i corav. Proveri dioptriju
mrš mamu ti jebem.
како сте исфрустрирани
vuzi pp
Na engleskinje se loze samo turci, arapi i slicna gamad. I mesni hahaha
Ali nemojmo se gloziti prijatelju, cemu zla krv?
izgmižeš ovde jednom mesečno da mi se ispišaš u usta, pa se onda vratiš kod onih svojih sektaških grmalja. nije džentlmenski.
Nije lepo da lazes, ti si mene prvi zaskocio, autore mesni, apostovanje a stari sam cenjeni clan
stari si cenjeni kurac, pokupio se i odjebao na diskord kada se prva prilika ukazala, a ja ovde sada sam samcat rintačim dok mene i forum guše laloške fekalije.
Мрзи ме да гледам клипове, ај зашто је овај лик отишо у ЕНГЛЕСКУ јбт>!?