Prijava

Мрзи ме да гледам клипове, ај зашто је овај лик отишо у ЕНГЛЕСКУ јбт>!?

valjda nije iskompleksiran bio, za razliku od pojedinaca.

Navijam za jevrejsko/indijsku/bliskoistocnu gamad protiv engleske gamadi, makar nesto lepo da se desava

fulio si temu tebreks, ovo ide na sirotinjsku spiku dva.

fali gospodin bombaš da vas pičkice iz publike vrati na fabričke.

Da li ste dobro, autore mesni?

ja jesam, a ti prizivaš propadanje bele rase.

A realno možemo bez Engleza.

ali ne mogu ja bez engleskinja.

Zalis se na sluh ali izgleda da si i corav. Proveri dioptriju

како сте исфрустрирани

Na engleskinje se loze samo turci, arapi i slicna gamad. I mesni hahaha

Ali nemojmo se gloziti prijatelju, cemu zla krv?

izgmižeš ovde jednom mesečno da mi se ispišaš u usta, pa se onda vratiš kod onih svojih sektaških grmalja. nije džentlmenski.

Nije lepo da lazes, ti si mene prvi zaskocio, autore mesni, apostovanje a stari sam cenjeni clan

stari si cenjeni kurac, pokupio se i odjebao na diskord kada se prva prilika ukazala, a ja ovde sada sam samcat rintačim dok mene i forum guše laloške fekalije.