Prijava

Kaći: :* Mwa, Srećan ti Božić, Hristos se rodi Kaća, da budeš srećna i berićetna a ne paganka kao do sada :D

Au pičku, šta ste izlupali sada?

Ma sve izlupali... A i bila je za renoviranje :)

Ljudi, srećan Božić svima i sve najljepše, ko nije jeb'o nek pojebe, ko nije jeban bio nek bude, a i ostalo neka bude najljepše...
Aj od'o spavati, uživajte.

Joj kad mi svi ovako čestitate kolektivno pa me još i ubalavite tim zvezdicama, dođe mi da skočim sa terase. Al ajd, da budem čovek a ne kerina, srećan vam Božić. I škk mi čestitate kad ja slavim Hanuku :)

СРЕЋАН БОЖИЋ КАТЈО!!! : Мвва, зиљ зиљ љуб љуб!

Ljudi, srećan Božić svima i sve najljepše, ko nije jeb'o nek pojebe, ko nije jeban bio nek bude, a i ostalo neka bude najljepše...

Крисмас керол на нивоу.

Jevrejka, znao sam :)

vidiš da nije teško prestati biti paganin :) Za godinu dve pa će Isus i tebe da daruje :)

Šalabajzeru KRALJU lolololo, da mi lepo pajkiš i sutra fino da provedeš dan sa svojom curom, lepo da ručkaš i tako to :)

Mrmune, jes čuo za onu "Nema bolje mindže od jevrejske" :)

Ја да могу да пустим бркове ко Шалабајзер, имао би цуру коју оћу.

wojtek

Ја да могу да пустим бркове ко Шалабајзер, имао би цуру коју оћу.

* malopre

Потписујем, само што ја и вако имам цуру коју оћу, вероватно бих тада им'о и ону коју нећу!

Kraj za mene, carimire, kraj! :D

Caro, malo mi je Smarkovih slika na onoj temi, pa te molim da ih kačiš svuda gde stigneš, dok ne počnu same da nam se downloaduju i automatski postave za pozadinu.

@katija,

jebiga, ne zovu čoveka torent bez veze :) nekima dođe kao virus lolo

Stavite me na bekgraund, uljepšaću vam dan :D

Jes, pa da me autobus sutra zgazi.

neće bre, samo šleper

Eto od onih divnih želja s početka filma, pretvoriste se u horor. Zato sam rekla užas. sa vama bi i kamen proplakao. Ovaj Smarko se svako veče oleši ko letva i onda mi po živcima jaše :) sinoć je samo bio naporan, a večeras je i zao. Sutra bolje da ni ne dolazim.

Sjutra kraj, ima da srušim vukajliju cijelu, server pada