Prijava

Izreklamiraj se ti, boli te kurac :D

Izreklamiraj se ti, boli te kurac :D

ЛОЛ! Срећан Божић, Сурови!

Hristos se rodi....Srećan Božić svim vernicima....sve najlepše....i pošto je meni danas rodjendan, srećan rodjendan svima koji su rođeni na današnji praznik....

Склањај оно језиво дете са аватара.

Srećan vam pravoslavni Kajzen!

Već ste napravili zajebanciju od teme, ccccc :)

Šalabajzer se rodi :)

Pa kad neće ljudi lepo da čestitajui sve samo antihristi onda mora da se šalimo da komercijalizujemo Božić pa ih eventualno tako privučemo :)

Vukajlijaši će da gore u paklu!

Ево да се сместим испод царине...
Христос се роди, православни Срби, и да данас кад се будемо сви надимали од ића и пића и она сиротиња има шта да стави на сто да једе, мало и оним болесним буде лакше ничим неизазвани кад већ не може јер немају довољно пара за докторово мито и корупцију и свим по свету што су морали отићи да зараде за леба јер га нису могли зарадити у својој земљи, срећно чопоре вукајлијашки!
Надимајмо се!

КОЈА СМО СТОКА НАРОД ЈЕБЕМ НАМ МАТЕР СВИМА, КОЈ КУРАЦ ПУЦАЈУ ПИЧКЕ МАТЕРИНЕ! ЈЕЛ ОВО РАТ ИЛ БОЖИЋ!

Ко пуца фејз? То нам је у традицији, јебеш га, повод је небитан...

Bio sam napolju za novaka, jebenu jednu petardu nisam čuo! Danas mi trese po prozorom ceo jebeni dan. RAT

al jebiga, moraju šverceri od nečega da žive...neka ih,,,

ма сви пуцају... јебо те у 7 јутрос ови идиоти око мене се дебилишу и као нешто бацају оне динамитаре, свима би им их у буљу набио... Е сад ок, да смирим и ја малко, реално боле нас бриге за идиЈоте, Срећан ти Божић, Аурора :)

Хвала фејз, ма контам има мртвих па рекох... Ћути и навлачи панцир, шлем, све оно што ти иначе треба кад одеш по Ју тубу да слушаш од домаће музике ,тамо букти рат сваки дан.
царо сретан ти божић :)

Христос се роди, православни Срби, и да данас кад се будемо сви надимали од ића и пића и она сиротиња има шта да стави на сто да једе, мало и оним болесним буде лакше ничим неизазвани кад већ не може јер немају довољно пара за докторово мито и корупцију и свим по свету што су морали отићи да зараде за леба јер га нису могли зарадити у својој земљи, срећно чопоре вукајлијашки!
Надимајмо се!

AMIN!

Hvala aurorice :) Tebi takođe da je sretan lo lo :)