Prijava

Šalabajzer

Amin.

Jedva dočekao da neko spomene pa da aminuješ, a?

P.S. Neki bi ovo nazvali i spem.

Jedva dočekao da neko spomene pa da aminuješ, a?

P.S. Neki bi ovo nazvali i spem.

ja bi reko admin.

a neki bi to nazvali spAm :)

Da li je u nekom trenutku posećenost sajta veća ili manja,možda u nekom delu dana ljudi više gledaju postere nego definicije,ako i postoji optimalni trenutak za kačenje definicije,koji je?

Da li nosorog ima rog? Ako ima, gde živi morski pas?

Jedva dočekao da neko spomene pa da aminuješ, a?

P.S. Neki bi ovo nazvali i spem.

Uredno sam pisao u okvirima teme, to što se tebi i ostalim uvrijeđenim ne sviđa, ja ne mogu ništa. Iznosim svoje mišljenje i to je to. I nisam jedva dočekao, jebe mi se na kraju krajeva, ovdje sam zbog zajebancije, koja polagano nestaje, nažalost...

Zajebancija nestaje sa smanjenjem broja glasova?

Uvrijeđena ja nisam. Samo konstatujem ponavljanje iste priče okolo-naokolo. Smor, tebra.

Nego, da ne spemujemo, nego da pronađemo taj čarobni momenat za definisanje.

da pronađemo taj čarobni momenat za definisanje.

SADA!

Zajebancija nestaje sa smanjenjem broja glasova?

Uvrijeđena ja nisam. Samo konstatujem ponavljanje iste priče okolo-naokolo. Smor, tebra.

Nego, da ne spemujemo, nego da pronađemo taj čarobni momenat za definisanje.

Tako je , da ne spemujemo. Ja mislim da ne postoji najbolji tajming za pisanje definicija, jer se ionako slabo čitaju, mada najviše od te mizerije se nakupi u kasnim večernjim časovima, kada se slabije i definiše, pa definicija ostane na prvim stranama i ujutro , tako da je pročitaju vukajlijaši koji se smore na forumu, koji je realno slabije aktivan u jutarnjim časovima.
I da odgovorim na pitanje.:) Zajebancija nestaje jer bez takmičarskog duha nema ni dobrih definicija, pa autori štanjcaju bilo šta da bi povećali skor koliko bilo.

SADA!

Nikad nisam dobio vise ocena za krace vreme.

Зависи највише од појма који дефинишеш (што упадљивији, шкакљивији) и од времена.

Ima tu meleonče faktora. Kao što je zauzeti momak privlačniji curama, jer misle da ima nešto, čim je zauzet, tako i članovi pomisle da neka definicija ima nešto, kad vide dosta komentara. Ta će definicija biti više pročitana i češće ocijenjena. Ima članova koji rijetko komentarišu, a ima i onih koji često komentarišu.
Čak i mogućnost prisustva druge grupe članova, može uticati na konačni skor definicije.
I još nešto. Ne može se zaključiti generalni princip kad se izbacaju različite definicije. Subjektivno je ' govno sam izbacio u 12' i ' super definciju u 5'. Ista definicija u različito vrijeme, je najrealnije rešenje za određivanje ' pravog' vremena. Ali se to čini teško izvodljivim.

Ljudi, je l' vam stvarno toliko zinulo dupe za glasove? Jebote, pa ocene su ubačene naknadno samo kako bi definisanje bilo malo zanimljivije. Čisto onako radi zajebancije, kao što su sada ovi Fejsbuk lajkovi. Šta se bre opterećujete glupostima, uzmite i pišite definicije i čitajte tudje. A u pičku materinu više.

Браво гамби.

Док је била дефиниција дана, тад су падала оптуживања за прављење дуплих налога, за ракламирање... Сад су оптужбе за улизивање модераторима. Стално неко неког прозива. То убија зајебанцију и ствара лошу атмосферу, а не непостојање такмичарског духа. И сад имаш мотив да напишеш дојајну дефиницију. А што се тиче штанцања, ја сам одавно за ограничење 2 дефиниције дневно.

Када дефиниције не излазе као са траке, тада је најбоље време. Стварно је срање кад дефиниција оде у заборав, а добила 10 гласова укупно. Читајте, то је најбитније.

Ljudi, je l' vam stvarno toliko zinulo dupe za glasove? Jebote, pa ocene su ubačene naknadno samo kako bi definisanje bilo malo zanimljivije. Čisto onako radi zajebancije, kao što su sada ovi Fejsbuk lajkovi. Šta se bre opterećujete glupostima, uzmite i pišite definicije i čitajte tudje. A u pičku materinu više.

Ovo je za transfer blama.
Zbog ovog : http://vukajlija.com/koga-farbas/240693#comment_703515

Brate, ono. Idi mešaj malter.

Управо о овом сам писао у претходном посту.

Brate, ono. Idi mešaj malter.

U ponedjeljak, sutra je neradni dan. I ja ću miješajući malter ostati iskren i pošten čovjek, što se za tebe ne može reći. Čak te neću prijaviti za vrijeđanje, mizerno mi...

Šalabajzeru, zaslužuješ i ti polako fan klub koji će Surovi da zaključa.

Inače, ne znam šta ti koji moj hoćeš, nisam ti se ni obratio u postu koji si citirao, a za to što izbegavam da razgovaram postoji i razlog. Sad, možda je do mene, ali meni je iz nepoznatih razloga svaki razgovor sa tobom zanimljiv kao repriza Slagalice iz devedes' osme.

Uzdravlje, mrzi me više da se cimam sa tobom, a i udaljili smo se od teme.