Prijava

To je za pičkice. Šalim se, ajde ću pogledam. Ali nemoj da se bar malo ne vaćare. I dneispadne sisa.

Samo žene vide poJetiku u lezbo filmovima enerdži, nemoj pred svinje bisere prosipati :))
(tako izreka kaže, bez uvrede muškarci)

Ima jos jedan, mozda jos bolji, mnogo jaka prica, ali ne mogu da se setim kako se zove. Ona je u braku, ali se zaljubljuje u zenu koja dolazi u grad sa cirkusom. I fenomenalna scena kada ona stavlja svog mrtvog psa u zamrzivac. Neverovatno dobra simbolika. Ubicu se sto ne mogu da se setim kako se zove. a ima tu i onih scena sto vas zanimaju, mada, u ovom prethodnom filmu su bolje ribe, mladje.

Energija je muško sa pičkom. To smo juče ustanovili. To nije bilo kad su stari ljudi smišljali izreke, tako da ti pade teza u vodu messalina.

Ima golotinja, suptilno, ali ima. Ima i u ovom drugom, ali seticu se jednom imena...

Energija je muško sa pičkom

Mnogi ljudi ce zbog ovoga pomisliti da su pederi...:)))

Pomislili su već. Ali žive u zabludi. Nisu!

A verujem da je lepo kad se dve žene dohvate. Znaju te zone i tačke i pičke napamet. Onda to sve dobro fercera.

Meni je kao ženskoj osobi taj koncept sa drugom ženom krajnje odbojan. Baš sam preispitivala sebe zašto je to tako, i, naravno, pored svih aseksualnih osećanja koje osećam prema ženama, kao glavni uzročnik odbojnosti, isplivala je ona ženska sujeta. Šta ako ta mnogo bolje izgleda od mene? Šta ako joj se ne dopadnem? Šta ako u nekoj trojci ispadne da je muškarac mnogo više zainteresovan za nju nego za mene? U principu sva razmišljanja tog tipa, što bi vi muškarci rekli "čiji je veći?".

Jebi ga messalina, i mi se u jednom momentu moramo pomiriti sa tim da nam je mali i da imamo problema sa preranom ejakulaciom. I stomak!

Svi sem Džimija, on ima močugu i jebe do preksutra. I pločice verovatno.

Jebi ga messalina, i mi se u jednom momentu moramo pomiriti sa tim da nam je mali i da imamo problema sa preranom ejakulaciom. I stomak!

Jeste, samo što u akciji sa dve žene, ako si jedini muškarac, nikog neće biti briga za to.

Pa dobro. Tu si verovatno i u pravu. Ne mogu se pohvaliti da sam bio sa dve lezbejke tako da ne znam.

Ti nadji neku lošiju od sebe. To je lek za sujetu. Radi. :)

Da li je tačno da se žene pale kad se dva muškarca 'vataju kao što se muškarci pale kada to rade dve žene?

Tačno je. Bar što se mene tiče :)

Tačno je. Bar što se mene tiče :)

Takodje :D

L0L

Nije xD

Dakle ovo žensko se ne slaže. :))

Znači to je normalna pojava i kod jednih i kod drugih, zanimljivo...

Pa, kad ubaciš postojanje fantazije, kao neizostavan deo svakog razmišljanja o dve ribe koje se 'vataju i dva muškarca koji se 'vataju, onda je sve manje-više razumljivo. Mislim da vama, muškarcima, kada zamišljate/gledate te prizore, nije na pameti da su te devojke striktno lez i da nemate šanse u toj akciji, već dajete dovoljno prostora fantaziji da biste napravili belaj da upadnete tamo među njih dve. Isto je valjda i sa devojkama. Nisu oni gej ako se 'vataju, ma jooooook, samo čekaju neku žensku da im priđe, i eto ménage à trois :)))

Постоји ваљда промил шанси да су толике штуке да би и нас примиле...