Prijava

Milica je u pravu, citaj malo, vidi sta se trazi, pretrazi da li nesto postoji vec.

I nije tacno da ne moze da se nadje nesto novo, ja sam se registrovala u 2010, znaci kada je vec postojao ogroman broj definicija, pa moja prva defka ima skoro 600 pluseva. Samo se malo potrudi. Kuknjavom neces nista postici.

Hahahahahah
done najlakše se skupe plusevi kad pišeš o nekoj aktuelnoj temi evo sad je aktuelno ovo kao za telefon pokušaj ništa te ne košta al prvo poslušaj milicu čitaj malo odabrane i neke autore recimo frenkija

Dal' je moguće ????
I dalje se šiljite oko 50 poena....

http://i.ytimg.com/vi/W-_sABor77E/0.jpg

Покушавај, па ако ништа не успе јави се да видимо шта даље... :)

Hahaha zmio, sazovite simpozijum, nemojte dopustiti da don doživi duševnu katarzu

don89

Odmah da ti kažem, sa takvim nikom nećeš daleko dogurati.

EDIT : Nećeš praviti postere.

oš ja da ti napišem jednu?

Па надамо се да ће схватити да им то неће донети бодове и одустати убрзо :)

al ako ispadne da je govno defka...ne odgovaram ahha

U pravu si, treba skinuti ograničenje za postere, zamisli da sajt izgubi dobre posterdžije poput tebe? kaizene, ne dozvoli da don završi kao Tesla i ostali velikani.
done, srce, izvoli http://bighugelabs.com/motivator.php pa pravi, bez ograničenja, kolko ti duša ište.

Zapata, aj i meni napiši jednu. Kuburim sa inspiracijom ovih dana :/

kuvali su zaveru mesecima...onda su se skupili i stanglom ga napali u parku kada se on najmanje nadao..pricali su satrovacki jer razume sleng

U pravu si, treba skinuti ograničenje za postere, zamisli da sajt izgubi dobre posterdžije poput tebe?

što mora uvek da si zla. daj da se nađemo dečaku. možda samo treba neko da ga pokrene, pa napiše neku stvarno dobru defku. ozbiljan sam.

done, evo dam ti ja šifru od mog duplog, pa tamo pravi postere, može? Da ne bude da sam uvek zla :)

A zivimo u demokratskoj drzavi

Ko je tebe slagao da je ovo demokratski sajt

А zivimo u demokratskoj drzavi

Не живимо.

ja sam napokon sakupio 68 poena al treba mi 50 pa cu donu dati 18 :D

Саћемотесрушимоиспод50.

Измена:Хахасрушилисмога...

hahaha sto ste takvi dečko odma pao na 57 haha