O drogama

  1. Napravio je u bašti plastenike i stalno prčka oko toga,kaže da uživa i ima zanimaciju,čak i fino zarađuje.

    И ја знам једног леченог наркомана што се окренуо повртарству. Питам се, да ли те идеје добију спонтано или им предложе у манастиру? :)

  2. Sine Nermine, nesrećni grešniče, baci to pivo, preklinjem te Allahom! Od toga se počinje! Danas pivo - a sutra R A K I J A!

  3. "Јеси ово преписао из једне од оних посткомуњарских брошура које су делили по школама да би децу одвратили од гудровине?"

    не, то је мојих руку дело. али не бих да ширим даљу расправу пошто ми је јасно да добар део вас користу марихуану, а неки је чак стављају као профилне слике. страшне ствари. наставите да ме оспоравате и да се међусобно подржавате, тако ће вам можда конзумирање опијата изгледати као нешто нормално.

    сретен

  4. И ја знам једног леченог наркомана што се окренуо повртарству. Питам се, да ли те идеје добију спонтано или им предложе у манастиру? :)

    Ne predlažu im oni ništa kad izađu napolje,ali oni tamo u zajednici sve sami rade,počevši od hrane(svinje,koze,zečevi,kokoške),Preko uzgajanja povrća,voća,do spremanja ogreva,pravljenja novih objekata za smeštaj više njih,bukvalno sve,dan im je ispunjen do jaja.Valjda se bave tim zbog neke radne navike koju steknu.Finansiranje programa se svodi na dobrovoljni prilog koji roditelji daju,dakle nema neke tarife nego ko koliko može,može pomoć u vidu odeće i sredstava za higijenu,nešto hrane nikad nije na odmet. Problem je što imaju kapaciteta samo za njih 13 trenutno,zato i proširuju koliko mogu,tužno je što im je na nekoliko podnošenih zahteva pomoć države uvek bila uskraćena ili zanemarljivo mala
    Prvo je to bilo nešto vezano za katoličku crkvu,mada ima tamo i pravoslavnih sveštenika sad,a vera nikad nije bila prepreka imaju i nekoliko psihologa tako da imaju svu moguću konvencionalnu pomoć

  5. даљи пут људи који наставе да је конзумирају води до хероина и кокаина, најјачих облика марихуане.

    Od kada su heroin i kokain oblici marihuane?
    Koliko znam marihuana se dobija od biljke kanabisa.
    Kokain od biljke koke.
    Heroin se proizvodi iz morfijuma.
    Tako da, kako mogu da heroin i kokain budu jaci oblici marihuane?
    Kad nemaju veze jedni sa drugim.

  6. A šta se pravi od maka?

  7. Не лупајте када је Сретен очигледно у праву. Среки човјек, а је л' се слажеш са мном да је марихуана жидовско масло да умањи популацију, потрује православце и завлада светом у знаку Сатане?

  8. A šta se pravi od maka?

    Штрудла...

  9. A šta se pravi od maka?

    kolači prste da pojedeš :D
    posebno rolati...

  10. Buksno, znam da sam istrolovan.
    Ali zasto ovoliko glup trol.

    Pa od alkaloida maka se dobija morfijum, koji je sastavni deo heroina.
    Dobija se od posebnog opijumskog maka.
    A moze i od osusenih glavica maka da se skuva caj.

  11. A šta se pravi od maka?

    Opijum>morfijum>heroin

  12. A šta se pravi od maka?

    Маковњача, болан. Си луд? Чу, шта се прави.

  13. Маковњача, болан. Си луд? Чу, шта се прави.

    TO!

  14. A šta se pravi od maka?

    Штрудла...
    kolači prste da pojedeš
    posebno rolati...
    Маковњача

    Добар кисели купус исто..

  15. A koliko vas je željnih pametovanja, samo čekate penal da pokažete svoj talenat za humor.

  16. kad smo kod maka... pušio sam to jednom prilikom, mnooogooo gadno... doduše bio je ovaj za kolače...

  17. Јебига Дубе, досадно нам лолол

  18. Ma znam gambi, zato sam i postavio pitanje u tako :D

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.