O drogama

  1. "Среки човјек, а је л' се слажеш са мном да је марихуана жидовско масло да умањи популацију, потрује православце и завлада светом у знаку Сатане?"

    колико год желео да се сложим, нисам до сад наишао на информације које би поткрепиле сумњу да на тај начин желе да униште православље. али дабоме, не би ме чудило да их откријем у скоријој будућности.

    сретен

  2. Сретен је одличан.

    сретен

  3. Zaplijenjenu drogu pomiješati sa nekim cijanidnim solima ili tako nekim otrovima, pustiti nazad u promet, od skupljenih para finansirati sarane za uživaoce i mirna Bosna.
    Majku narokomansku!

    Mada, spid je vrh, sunem ja to često kad treba energije.

  4. I da, nemojte gledati one klipove o krokodilu, vidi se pička onoj drogašici bez ruke.

  5. Ви - курве наркоманске - овако ћете зашршити :

    http://www.youtube.com/watch?v=bM_vLk1I6G4

  6. "Ви - курве наркоманске - овако ћете зашршити :"

    добар видео. шта више, одличан. али не верујем да може позитивно да утиче на оне који већ дуже конзумирају дроге.

    сретен

  7. Krokodil je najobičniji kodein, derivat morfijuma, dakle opet hors. Samo užasno nečist jer koriste kojekakva sranja da iz tableta kodeina (koji u Rusiji i Ju Es Ej može da se kupi u apoteci) dobiju jači šljak. Zbog hemije kojom ga ekstrahuju nastaje propas tkiva i gangrena. Stej avej.

    ariel

  8. А је л' зна неко које трипове изазива овај крокодил? Не контам узимања овога и да изазива и неке невероватне и ванвременске, али тек не бих схватио овакво тровање нечим што не ради никако.

  9. Брате, кад решиш проблеме који те притискају, кад почистиш смеће у својој глави, када се суочиш са самим собом, не треба ти дрога, не треба ти опијање. Одваљивати се константно је немати муда да се суочиш са самим собом. Мени је то постало јасно, али нажалост касно. И даље не предузимам ништа.

  10. Брате, кад решиш проблеме који те притискају, кад почистиш смеће у својој глави, када се суочиш са самим собом, не треба ти дрога, не треба ти опијање. Одваљивати се константно је немати муда да се суочиш са самим собом. Мени је то постало јасно, али нажалост касно. И даље не предузимам ништа.

    Не слажем се. Само је тада другачији разлог опијања или гурдирања, а тим чином и трип много бољи.

    нажалост касно

    Ово посебно. Касно? Човече, имаш фазон дваес дина.

  11. Колико се само људи овде искењало, и то у којим количинама. Милион тона тоалет папира не би обрисала сва ова говна која су изасрана на претходних пар страница.

  12. zašto hejt, svako živi svoj život
    meni se sviđa Woodstock 69-te xD

  13. Ви ар јор френдс, ви ар нот лајк ди адрс мееен!!!

  14. Jebem ti sunce, odgledah one klipove o krokodilu, i jos nekoliko na YT, jes da imam stomak za najgadnije stvari ali ovde sam se prvi put najezio.

  15. Videla sam slike i to mi je dovoljno ogadilo život. Klipove neću da gledam. Svako ko ima imalo mozga ne bi uzimao to sranje. Očigledno da su ti ljudi bili psihički poremećeni kada su uzimali to sranje.

  16. Вучице, шта сад кењаш кад сви знамо да си својевремено цепала вене у вцу на демији. Најгоре су те "излечене" главе.

  17. Videla sam slike i to mi je dovoljno ogadilo život. Klipove neću da gledam. Svako ko ima imalo mozga ne bi uzimao to sranje. Očigledno da su ti ljudi bili psihički poremećeni kada su uzimali to sranje.

    Не мора да значи, можда је једноставно лерди покемон пришао и рекао брату да има нешто ново, да ће се одушевити, да је јефтино, и ето распада система, буквално. Сигурно није пришао неком скроз небитном лику да му нуди крокодила већ пајдоманима који и овако не би много догурали.

  18. Е, али онај постер "Који је ово покемон - то је лерди", а на слици травнати покемон, које КОЧЕЊЕ.

  19. Ко зна шта ти људи стављају у своје срање човече. Никад не можеш да знаш да ли су ти уместо хероина ставили можда крокодила. И шта после?!
    Зашто оптужујете људе?!?!?!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.