O drogama

  1. Optužujemo ih jer su govna narkomanska, a ne zato što im uvaljuju krokodila. Makar ja. A i čovek koji posle toga ne potraži pomoć ima ozbiljan problem.

  2. Burzum
    Вучице, шта сад кењаш кад сви знамо да си својевремено цепала вене у вцу на демији.

    Mojne klevećeš, nisam cepala vene u wc-u nego sam cepala gaće moje bivše najbolje drugarice jer mi je preotela dečka. Zato su se čuli ti krici u wc-u. I cepala sam sveske i kosu, bila sam ćelava posle, zbog nastavnika koji je, eto, imao pik na mene i roknuo mi keca iz muzičkog, drogiraš neopevani! Imao neku dugu kosu do brade i mislio da zna sve, pa su ga posle tog skandala otpustili, našli mu krokodila u džepu. Mislim na one vrste koje ujedaju.

  3. sta ste svi koji kurac zapeli "droge ubijaju droge ubijaju"! aupickumaterinu, pa od neceg mora se umre bre jebemumater! a ako umre pre svog vremena - so faking vot?! planeta je ionako prenaseljena, cine uslugu potomcima. a i sta, kao, ljudski zivot je kao pa mnogo vredan? jeste kurac moj! ljudski zivot je bre postao najjeftinija roba.

    sta koga briga dal je neko odlucio da se krokodilise, neka ga, sta kao zivoti strejt ljudi su kao pa ispunjeni srecom i blazenstvom. serem ti se na ljudski zivot. i neka ih, nek se drogiraju, barem im je do jaja, pa makar dok traje rad....

  4. Za par meseci 7 000 000 000 000 ljudi na svetu. Pa više pravi krokodil pojede ljudi za dan u Africi nego što je ta droga krokodili ubila ikad. Narkoman će svejedno umreti dal od heroina ili krokodila

  5. Е, али онај постер "Који је ово покемон - то је лерди", а на слици травнати покемон, које КОЧЕЊЕ.

    Дај и ја да ви'м.

  6. pa od neceg mora se umre bre

    To je tačno da od nečeg mora da se umre ali ne na tako kretenski i idiotski način gde izgubiš sve prijatelje i svoje najbliže. Što je važnija droga od porodice?! Kažem da samo poremećen čovek beži u to zlo jer ga je blam da porazgovara sa psihologom ili psihijatrom i da reši problem koji ga muči, njemu je lakše da se isključi iz svega toga i pobegne u šareni svet koji je kao lepši ali nije, to ga ubija polako. Ništa nije sveto kao tvoji najbliži, ako baš hoćeš da pobegneš od problema, idi negde u prirodu i opusti se, pa lepo natenane razmisli o svemu. Lakše je reći, ne mogu, nemam snage da se izborim sa tim nego otići na dva-tri razgovora kod psihologa ili sveštenika i rešiti nedoumicu i problem zasvagda!
    Jebalo ih društvo da ih jebalo! Što su oni kao bolji i znaju šta je najbolje? Jesu, peršun! Pre će reći da je onaj propao zbog droge i da nema karakter (da ne kažem nešto drugo) da se suoči sa problemom, nego što će reći da je onaj malo pošandrcao što je otišao kod psihologa da se posavetuje. Mogu malo da ga zezaju pa kad vide da je taj postavio sve stvari na svom mestu, onda će ga više ceniti. Pre će takav čovek da reši problem nego što će drogiraš moći drogom.
    Isto je i sa ljidima koji je uzimaju čisto iz zadovoljstva a ne zbog problema. Takvi znaju u šta se upuštaju ali ne znaju da će pre ili kasnije da izgube porodicu kada postanu preveliki zavisnici.

  7. Burzum
    Вучице, шта сад кењаш кад сви знамо да си својевремено цепала вене у вцу на демији.

    Vučica21™
    Mojne klevećeš, nisam cepala vene u wc-u nego sam cepala gaće moje bivše najbolje drugarice jer mi je preotela dečka. Zato su se čuli ti krici u wc-u. I cepala sam sveske i kosu, bila sam ćelava posle, zbog nastavnika koji je, eto, imao pik na mene i roknuo mi keca iz muzičkog, drogiraš neopevani! Imao neku dugu kosu do brade i mislio da zna sve, pa su ga posle tog skandala otpustili, našli mu krokodila u džepu. Mislim na one vrste koje ujedaju.

    http://i.imgur.com/Yvgoe.png
    http://i.imgur.com/iAUrf.png

  8. Јогурте јебем те уста, просуо сам пиво по монитору! КОЈИ СИ ТИ ЈЕБЕНИ ЦАР!!!1111

  9. ОЛОЛО КОБЈАСНИО МИМЧИНУ РЕАЛНО

  10. Za par meseci 7 000 000 000 000 ljudi na svetu.

    Колико му то дође, мислим, овако, словно?

  11. није то ђимбо тачан податак

    требало би 7 000 000 000 што му дође сеам милијарди ил по амерички, севен билијонс

  12. Droge su prirodna stvar. Na droge treba gljedati kao na sredstvo za proširenje kapaciteta koje ti mozak ima. Ne unosiš ti trip u sebe kroz drogu, već ti droga omogući oslobađanje tripa koji kao potencijal leži u tebi. Ove trezvenjake, ja bih njih pobio, ili bih ih poslao u rudnik, da upotrebe svoju snagu i trezvenost. Ili na njivu. Kojem čoveku nije tesno u sopstvenoj koži, koji se oseća komotno u životu, on nije odrastao, niti je potpun čovek. Evo šta je neko pametniji od mene rekao:

    Treba uvek biti pijan. Sve je tu: i početak i kraj mudrosti. Da ne biste osećali strašno breme Vremena koje vam slama pleća i povija vas prema zemlji, treba da se opijate bez predaha. A čime? Vinom, poezijom ili vrlinom, kako vam je volja. Ali opijajte se. Pa ako se katkad, na stepeništu kakve palate, na zelenoj travi u nekom jarku, u sumornoj samoći svoje sobe probudite, kad je pijanstvo već popustilo ili nestalo, zapitajte vetar, talas, zvezdu, pticu, časovnik, sve što juri, sve što huči, sve što peva, sve što govori, zapitajte koji je čas; i vetar, talas, zvezda, ptica, časovnik, odgovoriće vam: “Čas je da se opijate! Da ne biste bili mučeničko roblje Vremena, opijajte se bez prestanka! Vinom, poezijom ili vrlinom, kako vam je volja”

    Ja pametniju stvar u životu nisam pročitao.

  13. Ne za par meseci, od 21. oktobra.

  14. требало би 7 000 000 000 што му дође сеам милијарди ил по амерички, севен билијонс

    Види се ко студира математичке науке! :p

  15. ahahaha dimija ahahhhhaaaahaha nije mi dobro ahahaha

  16. овај крокодил ми уопште није јасан као дрога. пошто све дроге које се праве, продају итд. имају своју економску потпору, ово је једина која ми се чини да нема. екстремно је јефтина а превише јака због ових метала и осталих срања који те врло брзо сјебавају... мало сам истраживао и једино ми је логично да пошто кодеин може да се купи у свакој апотеци а и остали састојци, лерди сам крене да кува крокодила и продаје већ изексплоатисаним пајдоманима из којих не може више да извуче паре за ујдо са спиком " брате већ други пут ове недеље долазиш да узмеш на лер, сисај курац ево ти ово ново срање, кошта само 100 рубаља, слично је ко ујдо а много јаче, наш који рад".. "фала брате, дођем ти кеш за све чим уваљам кевине сребрне мунђуше за циглу рубаља". и тако се брзо и константно чисти пајдо талог, који већ праве проблеме дилеру и осталима у "комуни"...

  17. Brate, jes čit'o kolko to smrdi? Ja mogu zamisliti. Kažu da stanovi u kojima je kuvan krokodil više nisu za življenje. Drogaši se osjete na 10 metara od joda koji se uvukao u svaku poru kože i odjeće. Ne može se oprati, samo spaliti odjeću i smrditi na jod. Svi su narandžasti od jebenog joda, po čitav dan kuvaju. Efekat traje 2-3 sata, možda i manje, čitav dan ti prođe u kuvanju droge.

    Za koji kurac ja da nekom kuvam sranje koje ću mu prodati za 100 rubalja kad mogu gospodi uvaljati kvalitet za fine novce, i to odmah.

  18. пошто кодеин може да се купи у свакој апотеци

    Код нас не може, може у САД...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.