O drogama

  1. planeta je ionako prenaseljena, cine uslugu potomcima. a i sta, kao, ljudski zivot je kao pa mnogo vredan? jeste kurac moj! ljudski zivot je bre postao najjeftinija roba.

    поздравв уснулом по-том-ствуууууууууу
    Не, безебанције, овај пост има моћ.

  2. гамби причам за русију...

  3. Ок Шомара, нисам сконтао, јбг цирке сам лома лолол

  4. контам гамбара лоло
    скочимише да видео сам како изгледају станови
    http://www.youtube.com/watch?v=jOcs5St4Pk4&feature=related
    није да баш бираш клијенте а и није да баш у сибиру у индустриској зони имаш господу и још на пајду

  5. Vučica21™

    pa od neceg mora se umre bre

    To je tačno da od nečeg mora da se umre ali ne na tako kretenski i idiotski način

    a sto da ne? sta fali da se umre na idijocki nacin? pa sta ako ce da usere porodicu. da se kladimo u sta god os da ga je upravo i ta porodica oterala u drogu. da je imao/imala normalnu porodicu, normalne roditelje koji su od njega napravili kompletnu licnost, ne bi morao da se drogira kako bi pobegao od tih idijota.

    Ništa nije sveto kao tvoji najbliži

    izvini malo mi se prisralo, odma se vracam.....
    .....
    dakle, kao sto rekoh, ljudi su govna i NIKOME NISTA NIJE SVETO A I ZASTO BI BILO STA BILO SVETO?!?!? cuj! sveto! pa ti isti ljudi koji bi trebali da budu "sveti" su napravili, stvorili narkomana i samo svoja dupeta gledaju!

    Isto je i sa ljidima koji je uzimaju čisto iz zadovoljstva a ne zbog problema.

    znaci, vidi se koliko pojma nemas sa zivotom i koliko ti je suzen pogled na zivot. lutko, nije isto rekreatvino drogiranje i bezanje u drogu. i ne postaje se zavistan od svake droge.

    a sto se tice ovih sto su smuckali ove krokodile, reci nemam da opisem koliko su retardirani. svakom iole inteligentnom lerdiju je u interesu da mu kupac ostane sto duze ziv, to mu je musterija jebote! ko je lud da rokne musteriju koja placa? ziv narkoman je isplativ narkoman. sto me dovodi do zakljucka da ovu drozu nisu smuckali posteni lerdiji, vec je to neki cia, bia, tatatatira eksperiment, bem li ga, iskombinovan iz ko zna kog razloga.

  6. Ništa nije sveto kao tvoji najbliži

    Ово ме подсети на ону дефиницију ''Једна је мајка (што умире ради рака)''.

  7. Не знам да ли је до вас или до пива, али повраћа ми се док читам ваше постове...

  8. Hahaha Jogurte, ne razumem šta si hteo da kažeš tim slikama. Objasni molim te. Ne kapiram. Prosvetli me. :)))

  9. @gambi: ne brini sa pivom je sve u redu, do nas je - MI SMO GOVNAAAAAAA!

  10. Kao što nekima nije jasno kako neko može da se drogira,meni oduvek nije bilo jasno kako neko nema želju da proba.Mnogim ljudima sam postavio to pitanje i većina se svodi na onaj "MI SMO DOVOLJNO SREĆNI I BEZ TOGA",A JA NEVERUEM.Kakva sreća, kakva nesreća,kakvi bakrači,ja sam to shvatio kao avanturu čisto da vidim kako će mi biti,a nije da mi je bilo loše(dobro mi je,al aj da mi bude još bolje),zar se nikad niste zapitali kako je na ovom,kako je na onom.Što se tiče priča uzmeš jednom i navučen si..ma daj.
    Glup ću primer navesti,ali većina je gledala Trainspoting,na samom početku tog filma sam video odgovor koji sam stalno koristio na pitanje keve,ćaleta,raznih ziljavuša ZAŠTO a on glasi "Drogiram se isključivo zbog rada",ja sam ga malo preformulisao i govorio ZATO ŠTO VOLIM.Da ne bude zabune film sam pogledao kad sam već bio na zalasku karijere,tako da mi nije bio nikako nadahnuće ili slično,jednostavno se pronađeš bar u toj rečenici. Tako sam posle skoro 5 godina svakodnevnog varenja,kutija i kutija trodona,grama i grama spida,malo eksera,malo više koke,sličica,pa i jedno pola godine(ne svaki dan) dopa,jednostavno rekao mojima ja se drogiram,hoću da prestanem,dosta je bilo.Išao sam kod psihologa, privatno naravno, dobio par kutija antidepresiva koje nisam ni pio,dobio sam i rivotril ni on kao i bensedini mi se nisu svideli,jedino sam pio blokatore 6 meseci.Danas se ponekad ošurim nekom brzinicom i to kad se previše napijem pa čisto malo da se otreznim,ili kad odem na neku psy žuraju iako nisam bio ne pamtim,ali retko dolazim u dodir.Ne kajem se,živeo sam kao u filmu,a prirodno sam dobar režiser.Ima tu loših strana,ali ima i dobrih.Stvarno retko pričam o tome,pogotovo onima koje ne znam i koje upoznam u RL nikad to ne spominjem čak i ako postanemo dobri drugari,ne volim ni inače da se hvalim,a ovo nije nešto čime se treba hvaliti.Na neki način i uživam što imam tu tajnu,pogotovo kad čujem priče nekih debila na faksu o vutri,a ne znaju ni da smotaju fus,kao i kad čitam neke narkomanske definicije ovde na sajtu,nekad doživim transfer

  11. Ај ми ти сад објасни једну ствар...

    Tako sam posle skoro 5 godina svakodnevnog varenja,kutija i kutija trodona,grama i grama spida,malo eksera,malo više koke,sličica,pa i jedno pola godine(ne svaki dan) dopa,jednostavno rekao mojima ja se drogiram,hoću da prestanem,dosta je bilo.

    Danas se ponekad ošurim nekom brzinicom i to kad se previše napijem pa čisto malo da se otreznim,ili kad odem na neku psy žuraju iako nisam bio ne pamtim,ali retko dolazim u dodir.

    Не разумем се превише у дрогу, нити у наркомане, од дроге сам имао додира једино с марихуаном, односно људи из мог окружења углавном користе траву, печурке и друге природне опијате, па да питам: Је л' вама који слушате електронску музику то дође као нешто природно да се радите хемијом, екстазијем? То је као ин и кул у тим круговима? Или сте природно тај тип људи да вас привлаче вештачка музика и вештачка гудровина? Мислим, ја још нисам чуо за случај да неки масни, рошави рокер гута ексере.

  12. од дроге сам имао додира једино с марихуаном

    На овој теми има пост да си узео лсд.

  13. На овој теми има пост да си узео лсд.

    На тренутак сам помислио ''У јеботе, да нисам нешто избаронисао'', али нисам. У потпуности заборавих на тај немио догађај. Шта ти је моћ потискивања...

  14. Брате, свакави људи гутају ексере, били рошави или или у оделу. Нема то везе. Ево онај меџик гарден преко пута Трга, најразличитије њушке, различита размишљања и положаји у друштву, али им је једна ствар заједничка, воле нечим да се раде.

  15. Је л' вама који слушате електронску музику то дође као нешто природно да се радите хемијом, екстазијем?

    Iznenadio bi se koliko ima strejt ljudi na tim žurkama,skoro 10 odsto.Ekstazi nikad nisam preferirao,oduvek sam više voleo spid( i nije to onaj spid koji spominju u istraživanjima da je najgori i šta ja znam,to što se kod naziva spid je amfetamin) i koku kad ima para,a uglavnom je bilo u to doba para.Na pitanje ti ne mogu odgovoriti,znam samo da nema veze sa inošću,možda bi najpribližniji odgovor bio da ako već oćeš da se izgudraš odeš gde su takođe izgudrani,bolje nego na ćukteraše i mobi dikove
    Inače mnogo više puta sam cepao spid u kućnim varijantama i tako nekim drugim situacijama,ne kažem da je tako za sve koji posećuju žurke,samo kažem da ja nisam neki redovan posetilac

  16. Брате, свакави људи гутају ексере, били рошави или или у оделу. Нема то везе. Ево онај меџик гарден преко пута Трга, најразличитије њушке, различита размишљања и положаји у друштву, али им је једна ствар заједничка, воле нечим да се раде.

    E, па јебемлига. Мени се онда тако учинило, пошто у исто време не знам апсолутно никог ко слуша електронику (тачније, не дружим се с њима из мени незнаних разлога), а не знам ни људе који се раде синтетиком. А с друге стране, чим неко помене пси журку, одма се у исту реченицу ставља неки спид.

  17. Имам жељу да пробам ЛСД. Проблем је што да ми три емо цаве, од 19 година и са кожом меком попут пешкира опраног Ленором понуде пичку, не бих смео да узмем лсд. Имам још једну жељу, да будем под шљаком неке дроге на некој журци где цепа електроника, диџејеви псиџа и то. Не бих смео такође, јер би ме у оба случаја ухватила најгора могућа параноја која би ми до краја разјебала ум.

  18. Da,da ne zaboravim najvažniju stvar da kažem što se tiče droge i narkomana u našoj zemlji
    Na jednu stranu doparoše,na drugu sve ostale

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.