O drogama

  1. Burzume,ako razmišljaš da probaš LSD,savetujem ti da to uradiš sa nekim ko je već radio i ko zna da ga vozi.Nikako ti ne savetujem da ga radiš po nekim žurkama,najbolje za to su ti izleti u prirodi,roštilji,kampovanja,prvi maj...Nemoj se plašiti nema to nikakve veze sa tripovanjem zmajeva i šta ti ja znam,ako je dobro prošljakaš smejaćeš se ko konj u talasima po 5,10 min bez prestanka
    A što se tiče žurki,tripuješ se,kakva pomućenost mozga,tad bi otkrio božansku bistrinu svog uma lollo

  2. Burzume, probaj gljivu muharu. Ne treba ti sintetička gudra kad postoji nešto toliko prirodno i moćno. Ja je evo nabrao pre par nedelja, osušio, i merkam kad da je konzumiram. Radio sam je jednom ranije, gljiva je neverovatna! Samo mora neko da te malo čuva....

  3. Gljiva može da ti pomuti um,pre nego LSD.Te gljive nikad nisam radio,mada nisam ni došao u situaciju da imam priliku

  4. Treba stvarno biti ekstremno oprezan sa gljivama, možeš otići na mesto odakle se teeeeško vraća. Zato je uvek uputstvo za početak: POČINJI SA MALIM DOZAMA!

  5. Kompjuter je savremena droga. Ja sam se navukla. :))) Ja se drogiram. :)))

  6. Ono što bi ja voleo da probam je meskalin,samo nisam nikad čuo da iko zna nekog ko zna nekog da je naleteo na nekog ko ga je radio

  7. Kompjuter je savremena droga. Ja sam se navukla. :))) Ja se drogiram. :)))

    Tako se počinje,da da

  8. вучице што смараш?

  9. Da se lude čude. :) Malo se zezam. :)

  10. Vučica21™

    Hahaha Jogurte, ne razumem šta si hteo da kažeš tim slikama. Objasni molim te. Ne kapiram. Prosvetli me. :)))

    Ништа, спрдам се мало на рачун тога што си толико жена. :)

  11. O drogama... sve najlepše.

  12. Predražinjo

    O drogama... sve najlepše.

    Који дежаву, НЕВЕРУЕМ.

  13. Све је то иста багра!

  14. вучице имаш много шаљивих тема где можеш да се зезаш. ово је озбиљна тема где људи размењују искуства и баве се превенцијом узимања дрога.. или бар оних зајебанијих.
    немој да се понови.

  15. Burzume, jel sam to negde već pomenuo ranije? :)

  16. где људи размењују искуства и баве се превенцијом узимања дрога

    Hahahaha da, prevencijom.

  17. Ja nikada neću imati muda da probam LSD. Jedared kada sam se nagutala eksera, utripah neke patuljke oko mene i to neke gadne, trolove i gnomove, piče materine, živa se istraumirah. Tadašnji momak hoće da me poljubi, a ja bježim od njega, kontam da je jedan od tih patuljaka. Ne znam šta je bilo u tom ekseru, al bem ti sve. Između ostalog, tada sam u Vrbasu vidjela kako čiča gliše plešu oko dajaka.

  18. Nije to ništa kolki sam ja traktor vidio.

  19. Jedared kada sam se nagutala eksera, utripah neke patuljke oko mene i to neke gadne, trolove i gnomove, piče materine, živa se istraumirah. Tadašnji momak hoće da me poljubi, a ja bježim od njega, kontam da je jedan od tih patuljaka.

    Jel si ti sigurna da je to bio ekser :Ž
    EDIT:kažeš nagutala (pretpostavljam da si onda pojela nekoliko komada) i sudeći po opisu ja bih rekao da je tebi neko uvalio Artane,lekove koji se koriste za ne znam ni ja šta,uglavnom izazivaju jake halucinacije već pri 2,3 komada

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.