O drogama

  1. Jel si ti sigurna da je to bio ekser :Ž

    Jeste sigurno. Tada se u BL-u pojavio taj (folcika, tj. imao je znak folksvagena na sebi pa smo ga tako zvali i nikada više). E sad, šta je bilo u njemu, sam đavo zna. Kamara ljudi je tripala takve gluposti, da je to nevjerovatno. Sada ovdje ne možeš naći ni eksera za prikucavanje, a kamo li za drogiranje. :)

  2. kažeš nagutala (pretpostavljam da si onda pojela nekoliko komada)

    Jedan lik je popio pola i isto tripao nebuloze...

  3. е па овако, вутра није гудра конзумирајте колко хоћете, печурке узмите али не учестало пробајте врх је, лсд такође прво четвртину па касније...знате причу... кокс може али једном или максимум 2 пута у животу не више ! хероин и остала срања никако, ексер, спид, беште од тога ! ето неки савети, а што се тиче вутре попушио сам тебра џунглу, и најбољи је унк наравно. а оне приче о прсканој вутри заборавите, не исплати се људима да је прскају верујте ми. а камоли хероином, наравно да постоји али није толико честа, само цепајте људи домају и унк ! поздрав

  4. Ja sam se jednom pregruv'o brzine, razbucao sam zabavu k'o mače muškatlu. Proletio sam prostorijom u vidu brzog voza, kroz 14 vonabi navijača, 10 "opasnih" likova i 15 boranija, samo da bih popio pivo. Kad su me merko pogledali najebao sam im se majčice i krenuo da vitlam pesnicom pa su napustili zabavu. Mnogo sam bio lud.

  5. Jebem li ga nisam neki ljubitelj eksera nikad bio,radio sam ih 5,6 puta najviše ali znam masu koja ih je radila na desetine puta i niko nije ovako nešto izjavio,mada niko nije ni spominjao VW.Inače žali se narod i u NS da nema eksera,sad su se pojavili kako čujem posle 2,3 godine i skuplji su jedno 3 puta :)
    Skočimiše i meni se dešavalo da pravim ekscese prvih par puta kad sam i cepao spid da bi dobio nadljudsku snagu,bio sam prvi na drugi srednje,jebiga

  6. Što se tiče vuje oduvek sam više voleo domaju,lepu neprskanu od bilo kakvih skankova.Šiptara sam mrzeo kao i svi,kasnije kad je praktično nestao mi se vario šiptar više nego skank,pogotovo dok sam pohađao školu

  7. Jebi ga VW je u Banjaluci bio prije jedno 8, 9 godina... Davno je to bilo... :)

  8. Jebi ga VW je u Banjaluci bio prije jedno 8, 9 godina... Davno je to bilo... :)

    TO su onda neki preold skul kseri :),ja sam eksere jeo poslednji put pre 4 god,tad su bile popularne spirale i njih sam uglavnom mrvio pa šmrkao,kružila je priča da su one 80 posto spid,20 posto ekser :)

    кокс може али једном или максимум 2 пута у животу не више !

    Što tako malo?

  9. Draga djeco, pa vi se drogirate!

  10. Ja bih vas lepo poslao u Crnu reku na terapiju.

  11. Ja, koliko sam skontala, u Srbiji i u BL su uvijek bile totalno različiti ekseri, tj. bar njihova imena. Jedino su isti bili smajli i još-neki-kome-se-ne-mogu-sjetiti-imena.

  12. Kad smo kod Crne reke 3 moja druga su bila tamo,što je fazon njihovi im našli samo vutru,al kako je narod tup već,poslali ih na mesto za one kojima nema spasa što se pucaju 20 godina u venu
    Tamo kad ideš nema da je na dobrovoljnoj bazi,nego ako tvoji plate ovi majmuni u džipovima dođu i kidnapuju te iz rođene kuće,ako ti sam nećeš

  13. Ovo za Crnu reku je bila sala inace :)
    Haha znaci profesionalno kidnapovanje zbog trave..

  14. Njih tamo boli uvo zbog čega,bilo je i kockara i svačega kako su mi rekli.Znači tvoji nazovu i ti ako nećeš sam da odeš,tvoji još nešto plate i ti spavaš u gajbi upadne ti 4 lika,tvoji ih naravno puste,stave ti lisice i strpaju u kola i to je to.Drugar je prvo pobegao od kuće kad su mu njegovi predložili tu ideju i nije ga bilo par dana.Njegovi ga ubedili da dođe kući,kao neće ga slati,sve će se dogovoriti šta ti ja znam on se vrati,sve normala legne da spava uveče i tipa u 6 ujutru ga neko vadi iz kreveta bum tras i za 3 min je već bio na putu.Roditelji kasnije doneli stvari...

  15. haha, i kako je utek`o?

  16. Za kolko biste para pristali da vam crncuga surdukne kurcinu u cmar ko matijevic virslu u vakuumsko pakovanje?

  17. haha, i kako je utek`o?

    Imao je sreće pa je posle jedno 6 meseci bila ona afera sa lopatama,onda su ih morali pustiti,ko je hteo naravno

  18. Џими
    Је л' вама који слушате електронску музику то дође као нешто природно да се радите хемијом, екстазијем?

    Па, реално, тако испада. А, стварно није баш у толикој мери.. Ја, лично, нисам узео на журци ништа има скоро 2 године. Јер сам у међувремену престао да идем на журке због дроге, већ због саме музике којом сам и почео да се бавим. А, велика је разлика. Кад си надрогиран стварно стоји оно што кажу - не видиш никога око себе. Постојиш само ти и нико више. Кад си стрејт, почињу мало да нервирају неки ћомани. Јер су бахати и безобразни. А, онда се сетиш да си пре 6-7 година ти био исти такав, па се искулираш и боли те туки. А, сваки клинац који крене на рејв, обавезно ту долази да би пробао неку гудровину. Мож'да прича ко шта 'оће, али то је истина. Све је више малих балаваца од 14 година који оверавају у вецеу и на степеницама. И ружно је видети, али, ови данашњи клинци нису нормални бре.. Ми смо макар имали неку границу.. Сећам се дана кад сам престао да користим гудре.. Био у скцу, децембар 2009. чини ми се.. "X-Noize'' је био у скц-у, ја забодем 10 ексера, ортак 13 (Ваљали смо ексере то вече, имали код себе преко 200 комада).. Овде прича делује нереално, али, АПЕЛУЈЕМ на све да никад не покушавају то. Спавао сам на звучнику. Наслоњена глава, на оном звучнику који је 4 пута већи од мене. И грува к'о нездрав. Ето, на 10 ексера. Замисли шта ми се дешавало. Кад смо изашли испред било отприлике -5 степени, а на ексерима ти је хладно чак и кад је 30 у плусу. Необјашњив и дефинитивно најгори осећај у животу. Не могу да опишем шта ми се дешавало у стомаку и посебно у глави.. Трес'о се ко Краљево док су трајали земљотреси.. Хаотика. И тад сам рекао, хемара више никад!

    Битно је имати карактер. А, ако немаш карактер онда је битно имати једно лоше искуство. И то је то.

  19. Kažu da u početku čovek uzima drogu, a posle droga uzima čoveka. Nije mi jasno zašto ja još uvek moram da platim za nju, a ne ona za mene.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.