O drogama

  1. Predpostavljam da si visok 205 cm i da si prvak balkana u karateu?

  2. Не висок сам 191 цм. Нисам првак ни у чему, само имам крупне кости.

  3. Љољо љубоморан си само зато што знаш да имам веће дојке од тебе!

  4. a koji ce ti k steroidi

  5. ТАј осећај пумпе. После оргазма најбољи осећај ! Када ти крв струји кроз читаво тело, мишиће, тестостерон пуца !

  6. Hahaha, steroidi.....

  7. Ви не разумете тај осећај када се боцнем у гуз, наједем, одем до теретане, пустим треш спид метал и цепам серије као хомер симпсон крофне ееееееееее.

  8. Зашто се лепо не дрогираш као сви нормални људи?

  9. Ви не разумете тај осећај када се боцнем у гуз, наједем, одем до теретане, пустим треш спид метал и цепам серије као хомер симпсон крофне ееееееееее.

    Taj rad! :D

  10. Јебига, стероиди ми се више исплате :) Него да дајем за џиџу или коксић.

  11. MA zajebite te price narkomani ovo ono krokodila daj te nam price o tripovima, valjda je to autor zelio.
    A sto se tice LSD imam li ja osjecaj ko god to zeli da proba da ce obavezno pustiti Floyde

  12. Samo Dorse, samo Morisona, samo bahato.

  13. Никада нисам пробао ни једну психоактивну супстанцу, опијат, ово оно. Не желим, који ће ми курац. Лепо могу да се проведем и после 4 пива :)

    A ŠTA JE ALKOHOL NEGO DROZA!!!!!!!!1111111111111111

  14. Hteo sam da podelim svoje jako potresno iskustvo sa vama.Pre 6 godina ja i ortak smo podelili seme iz 5 cahura tatule i nekim cudom preziveli
    http://experiment10141.files.wordpress.com/2011/06/tatula1.jpg
    To je jedno od najvecih mucenja u mom zivotu. Uzeli smo ih oko 9 uvece posle nekih 3-4 sata je pocelo delovanje,ja sam pratio devojku kuci a ortak me cekao u parku
    Njegov trip: On je utripovao kako sam se ja vratio i zajedno smo krenuli kuci, usli kod njega i cele noci razgovarali ( govorio je naglas-cula ga je keva iz susedne sobe),onda sam ja otisao a on lego da spava.tokom noci je 5-6 puta ustajao da istresa cebe sa terase jer su mu celo vece upadale cigarete u isto iako nikakvih cigareta nije ni bilo.cele noci nije oka sklopio jer je zaceplivao sve rupe na uticnicama jer je iz njih izlazio dim uzasnog mirisa a kasnije su mu sobu okupirali nocni beli leptiri i nije mogo da legne dok ih sve ne poubija a kad ih je likvidirao vec je svanulo.posle par sati poziv na dorucak.sisao je dole.pita umotana u spiralu se izdigla kao kobra iz tepsije i pocela da ga napada a gumica od tegle se pretvorila u vestacke zube i sljocajuci krenula na njega.njegovi roditelji i baba i deda su svirali klasicnu muziku citavo popodnje.pozvao sam ga kod mene da krizu prodjemo zajdno vec je bilo podne.nismo videli prst pred okom a zenice su nam bile ko lubenice.koristili smo lupu da bi videli slova na tastaturi.pustio sam film karaula i citavo vreme dok je trajao film kisa je padala u mojoj sobi a kapi koje su se odbijale od police su mi padale u oci.
    Moj trip:Od devojke do kuce sam putovao legendarnih 4 sata.Padala je kisa.isao sam niz jednu pravu ulicu,nagib ulice se podizao svakim korakom dok ulica nije postala skoro vertikalana.automobili rastu u visinu.Stop svetlo mercedesa je moje visine.iz svake rupe na kolovozu izvire voda a bandere mi se smeskaju.lezem u krevet, jos jeda zoom ka zelenoj diodi zvucnika.ulazim u zelenu sobu sve oko mene je zeleno i beskonacno... FAINT Budim se u 9 sa uzasnim zujanjem u usima. Na plafonu sam imao naslikane zvezde a oko plafonjere zrake od sunca.Zvezde su skakutale sa kraka na krak kao da imaju ruke noge i glavu.Zraci sunca oko plafonjere su se vijorili kao zastava na vetru.Cujem glas mog brata koji kaze ajmo na kosarku.Okrecem se da mu odgovorim i shvatam da on spava.ne vidim nista,kao da gledam kroz zamagljeno staklo. Usta suva kao da sam jeo pesak i so cele noci.nista mi ne moze utoliti zedj.Izlazim u dvoriste,macka se pretvara u tigra i juri me da mi odgrize glavu.U kupatilo nisam smeo da udjem jer me je tamo cekao pinokio sa sekirom da me ubije.Pisao sam u shupi dok me nisu pojurile zmije koje su nastale od kablova za struju i pacovi koji su se sjurili iz odzaka.nisam jeo nista jer je sve bilo ili gnojavo ili dlakavo a hleb je bio morsko prase.voda je izgledala kao pivo ali nije bila gazirana. Ljudi oko mene su imali kraste,mladeze i oziljke na licu i iz nekog nepoznatog razloga su mi se unosili u facu a plisani meda kojeg sam dobio za rodjenda se pretvorio u crnog oktopoda.bilo je tu jos raznih gadosti ali ko sve da zapise... Nika ali NIKAD ne uzimajte ovo govno od biljke

  15. Moj predhodni post je dugacak ali bih voleo da ga sto vise ljudi procita i poslusa moj savet. Tatule nemojte NIPOSTO uzimati jer je doza atropina i alkaloida razlicita od bilke do biljke jer zemljiste na kome raste ustice na kolicinu opasnih haluciogenih materija pa VRLO LAKO MOZE DOCI DO TROVANJA SA SMRTNIM ISHODOM!!!! Nemojte misliti da ce se caj ili bilo kakva prerada semena moci brze metabolicki razloziti ili da na taj nacin mozete dozirati kolicinu ispravno.Sa ovom biljkom postoje i gora iskustva i stanja od smrti.U Srbiji, par godina posle mog iskusva se predoziralo nekoliko ljudi u Leskovcu.Pali su u komu iz koje je tesko izaci. Uzasne halucinacije traju i po 4 dana ako imate srece da prezivite. Atropin dehidrira vase telo maltene do smrti dok vam alkalije ometaju vitalne funkcije.Izlozeni ste stresu sve vreme i ne razlikujete realnost od halucinacija. Devojka u Finskoj se iskasapila kuhinjskim nozem i jedva prezivela jer su joj bube milile ispod koze.

  16. Ove tatule, smio bih se zaklet da je ta biljka rasla ovamo đe sam živio, pa zapuštenim placevima i poljanama. Đe raste ona?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.