O drogama

  1. Ma i ja sam krenuo sa jednim, pa dva, pa tri i onda nam sine ta strašna ideja da završimo stotku i uštedimo kintu, zamrznemo i izlačimo vikendom....

    Važi što nismo pojeli sve za nedelju dana....

    ako se navučeš sam na rad i prs'o si da jedeš non stop onda si ćao, a ako znaš da ćeš vikendom da se počastiš, nema frke onda, od njih nema krize.

  2. neću gutam onda !!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

    ako je ta spika onda ću max jedan uvek da završavam za sebe, pa posle i da ti treba NEMAAAAA VIŠEEEEE ĆOMANEEE I LUPAM GLAVOM O STO

  3. brate vidi se da se droziraš, pogle svoju sliku hahahhahahahahhahahahha

  4. Nije to ništa, da vidiš mene sve bi ti bilo jasno lolololol

  5. e al zamisli koji mir i ljubav u svetu kad bi svi fabricki bili na exerima

  6. a kinezi i japanci i turci na spidu i sljakaju svetsku privredu. radna snaga a mi ladimo jaja i volimo se. sex 15 puta dnevno. opalis ortakovu svecu, a njemu do jaja, radi ga xer pa ti jos izadje iz sobe da mozes mirno da jebes. RAJ

  7. Hahahahahahahhaha bilo bi tolerancije na nivou

  8. a amerina i siptarima uvalimo pajdo pa ih onda jebemo dok su u zikri onako s ljubavlju

  9. Malo da okrenemo situaciju za promenu

  10. realno. i onda dodju pakistanci i daju nama i rusima superextra koks i budemo najludji na svetu. hrvate preselimo na neko pusto ostrvo da puše neku brlju od marihuane i nek se vole medjusobno, nas nema potrebe. rumuni i bugari rade eside i ciganišu se

  11. ovi u africi pečurkice neke, pa onda tako blesavi preplivaju okean i kolonizuju j. ameriku a mi pošto smo najluđi sve one južnoamerikanke pređu u srbiju. muškarci im ostanu kao radna snaga crnčugama a mi jebemo !!!

  12. a ovi u australiji nek udišu lepak zato što su neutralci večito

  13. Skandinavci takođe lol

  14. aj malo mašte. šta bi dao ovima na severnom polu ?

  15. BRATE NJIMA RAKIJU DA PEČEMO, MAĆADO IZ SRBIJE DA SE GREJU. NIJE DROGA ZA NJIH KAD SE NI LIFTOM U ŽIVOTU NISU VOZILI

  16. Ajs sigurno ne hahaha

  17. postujem cisto da imam temu u delu gde sam ucestvovao pa da dolazim cesce, a vi nastavite.

    PS. Samo ne generalizujte, jer ne mozes sve staviti u jedan kos, mislim na droge...

  18. Da li sa u Bosni na trzistu moze pronaci LSD?

  19. Denisx
    Da li sa u Bosni na trzistu moze pronaci LSD?

    moze

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.