O drogama

  1. Sose, pobrisi one postove u dueli definidzija plz. :P

  2. Gdje sose i kolko se krece cijena

  3. Alo, ljudi, policija!

  4. Na miciki svežoj, sto grama se čadi, kaman dens nau, dens evribadi!

  5. Gdje sose i kolko se krece cijena

    На свакој боље снабдевеној пијаци.

  6. Zna li ko kakve su gljive sad dobre, sad bi one trebale da rode, ima li ko kakvu preporuku da se bacim u potragu?

  7. Када се већ прича о дрогама, управо сам прочитао чланак Дуција Симоновића о допингу. Ова тема је актуелна због Олимпијских игара. Дуци је иначе прослављени кошаркаш који је почео на спорт да гледа другим очима. У додатку је и документарни филм "Олимпијски пламен"

    http://www.vaseljenska.com/misljenja/smrt-birgit-dresel/

  8. @Denisx, sada ce iz porodice Amanita da rode. Tu imas zutu pupavku, ali pazljivo s njom. A i Ludara ce sad jos malo. :D

  9. Јел не мрзи неког да испише резиме ћоманског сленга овде? Чисто реда ради. Слободно се распишите, да подмладимо мало сленг.

  10. Mislim da postoji takva tema.

  11. То је то. Хвала.

  12. jel ima neko iskustva s ovim I-Doser-om? ^
    sta radi, kako radi i tak to...

  13. Skineš džabe aplikaciju i kupiš muziku za njega koja je u posebnom formatu koju samo taj program što si džabe skinula može otvorit, staviš slušalice u uši i navidaš muziku, pjesma traju po 10, 20 ili 30 minuta.

    Pravo pitanje je: đe nać krekovanu verziju muzike za nj?

  14. oš ja da ti završim 7ipo megabajta prvoklasne robe? :D

  15. Ne, rekla mi majka da ne pričam sa nepoznatima prodavcima droge.

  16. Razumijem da se drogiraju, al' da sjede na 'ladnom betonu...........

    Хахахахаха, како луда фора, јеси је сам смислио?

  17. на коки пијем жес, на допу само пиво.

  18. zna neko nešto o salvii ili salviji jebemlije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.