O drogama

  1. imaš na YT kolko oš klipova, pa ti vidi o čemu se radi tamo.

  2. pa to ladno vrsta žalfije... heheeh

  3. Оживите тему!

  4. Ovde ispod napišite, svojim rečima, kako je droga štetna.

    RECI NE DROGANE

  5. Drugi post prsta. :ave: :ave:
    Ako možete da promovišete to negdje na b92 ili tako nešto ono u fazonu droga prži vene.

  6. Ја пре месец - два, јебем ли га кад, шмркно мало оног прашка за шлаг. Брате... лоше...

  7. Видех да је Мали Прст писао овде о дејствима татуле.
    Сад сам се сетио приче о два лика који су кренули из Ужица на екскурзију у Грчку. Они су вече пре поласка седели у стану са још неким људима, међу њима и са мојим другом, доцимером. Ту су донели оно бодљикаво срање од татуле и извадили семенке из њега и јели уз алкохол. Сутра кад су кренули, један од њих је нон стоп покушавао да купи неки курац по поду аутобуса, иако није било ничега. Њему је остало у сећању да су му семенке испале у стану на под па је купио да ћале не нађе. Кад су стигли на границу између Македоније и Грчке, један је отишао у веце, а други се негде изгубио. Овај се некако вратио из вецеа, а другог нема. После пар минута иде овај други у пратњи два цариника. Лик је ладно прешао границу и запичио негде. Кад су га питали где је кренуо, он реко да је крено на пљеску у "Скадарлији". То је нека брза храна у Ужицу. Значи, није знао где се налази. Кад су дошли у Паралију јебену, овај један ушао у веце и брао цветиће са плочица на зидовима. Опасне трипове имао. Брао цветиће и са пресвалака на седиштима у бусу. Они нису могли два-три дана да дођу себи.
    Јебена ствар та татула, отровно говно у пичку материну. Контам да нађем негде овде, чисто да пробам кад прођу ови испити.

  8. ahhahahahaah dobri tripovi :D

  9. Паклено је то. Сви су имали врло лоше искуство, не знам никога ко је рекао да му је било добро.

  10. ako preteraš, odeš na nebo da vijaš guske.

  11. "Krokodil" droga je jebena stvar.

  12. Ds za dobar seks! I kad pada sneg i kada kiša lije i kada Sunce žarko sja dsu moj najviše te volim ja! Bravoooo! Bravooo Dejane! Bravooo! Aj sad kući polazi!

  13. Ne bih ja toj tatuli prilazio nikako... Nego kako vas radi ekser, ima neko iskustva? Kolko te drži, šta ti radi?

  14. Ја ћу само да пробам пар семенки да видим како ће да ме ради.

  15. Dobro bre ti nisi normalan nego kako ekser radi recite mi? znam da ste ćomani i da ste probali

  16. Posle Crne Reke ne smem ništa da pričam.

  17. Како може ексер да ради?
    Узмеш, закуцаш и нема ту много логике.

  18. Шта вас интересује питајте Буксну. Он је докторирао дрогирање. :Д

  19. evo,počev od mog maturskog,anketiranja i svega pride,puca te euforija i ljubof,radi te endorfin i krka u vugla,nisi gladan i ne moš spavati,sutra omanja depra i praznina,ako zaredjaš.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.