O drogama

  1. Питајте Комерцијални предах, Леприкона, Срну, мислим да су они узимали то.

  2. Baj d vej...MDMA jebe!

    +1

  3. Кад сам куповао та срања, узео сам два паковања од по 10 грама. Једно паковање је 80 и нешто динара и у њему имају два ораха. Добијеш и минијатурно ренде, знате како је сватко.

  4. Leptepojo, žena renda često u klopu (mada nisam fan), ne primetih neke uticaje. Onomad srećom klinarima se nije dopalo, pa su slabo kusali.
    Mada, ovaj mali je hiperaktivan, ima da ga nakljukam kad mnogo smori
    Hehe

  5. Ali, zaboga, zašto bi se čovek drogirao muskatnim oraščićem?

  6. Зашто би се дрогирао било чиме?

  7. zato sto je dobro.
    da imam para,drogir'o bi se ko kanidja.

  8. da imam para,drogir'o bi se ko kanidja.

    Il bi ti dosadilo, ili bi crko, nema treće.

  9. Il bi ti dosadilo, ili bi crko, nema treće

    crko dok budem smrko sa sisa neke kurvetine koks.

  10. Ала сте ви маштовити дећки :Д

  11. Stvarno ljudi, man'te se droga. Dolaze ovde i deca, pa čitaju ovo.
    Kakvi muskatni oraščići vas spopali, jebo te. Od toga moš d'umreš ako se pomeša sa nekim lekovima. A svi mi pijemo neki kurac za smirenje, ili šta vas već muči, lolo

  12. dolaze deca da citaju?kakvo li je to opravdanje.pa onda ceo net neka ukinu.jebavaju se preko fejsa,kuraca palaca,a ovde ce da se sjebu jer se zajebavamo na racun opijata.niga pliz.

  13. Neka dodju deca, taman da nauce pre nego sto probaju. Ja sam sve sam morao da probam, ovako mogu da biraju, kao bombonice...hoce ovu, ili ovu, ili mozda onu..A ta deca trenutno vise vare od svih nas ovde zajedno na temi. Pola decurlije do 14 godina posmrkalo spida koliko je palo snega ove godine majke im ga nabijem... Bolje da uzmu pecurke i orascice...Povrce, vitamini, sve u fullu...

  14. Само природно, ништа синтетика!

  15. ima neka zaba koju strpas usta i onda nisi u vinklu.teska priroda.

  16. crko dok budem smrko sa sisa neke kurvetine koks.

    Pa to i nije mission impossible. Završiš dosta kokaina za overavanje, okreneš telefon i naručiš ribu na pola sata, pospeš je, šmrčeš i umreš, jednostavno... Ako ti je to cilj, možeš to i večeras :)

  17. A i to što kažeš. Bio skoro na neku pedofil - žurku, sve 96 i jače. Ceo klub je smrdeo na vutru

  18. ima neka zaba koju strpas usta i onda nisi u vinklu.teska priroda.

    Jedan moj drug čuo da ima neka južnoamerička žaba čija je sluz halucinogena, pa rešio da eksperimentiše sa krastačom. Čovek je strugao žabu krastaču, sušio sluz i onda je pušio. Treba li reći da je čovek idiot.

  19. Kako je mogao da puši sluz, jeb'te...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.