O drogama

  1. A o iskustvima nekom drugom prilikom ;)

  2. Брат од тетке мог цимера се убио пре неколико месеци скоком са не знам ког спрата. Био је зависник од пајда, каже цимер да је пред смрт изгледао као костур јебени.

  3. Реално боље би му било да је скочио када је први пут пробао. Поштедио би се муке.

  4. Упао у неке дугове, наравно, није више могао да издржи нити да врати те дугове па решио да пресуди себи. Најгоре што није одмах погинуо него се изломио и трпео болове док није умро у болници.

  5. Jednog pajdomana su ovde pre 2 godine nasli na litici iznad Bezanijinog stadiona (ono brdo iznad crkve gde su snimane rane), mrtav, osusen, poceo da se raspada.. Posle obdukcije (il sta je to vec) su zakljucili da je tu lezao preko 15 dana.. Uzas

  6. Ja opet mislim da je to sve zbog toga što marihuana nije legalizovana, pre svega jer dileri mogu opasno da navuku mušterije na teže droge.

  7. Је ли нормално да мене вутра не ради уопште? Јес да сам скоро први пут пробао, а отад сам дувао 4 пута и никад нисам ништа осетио. Зато одсад радим само мускатни орах и до јаја ми је.

  8. Ako te muskatni orah odradi vise od vutre, onda to nije vutra nego 'vutra'.
    Kupi tamjan, ako vec volis da eksperimentises sa tim biljcicama.
    A kad budes u prolazu negde po Nbg, javi se :)

  9. Dok sam radio na urgentnom, često sam se sretao s pajdomanima prilikom overe, pošto po službenoj dužnosti moramo obavestiti murju, oni nam često kažu: Ma šibni mu nešto u infuziju nek crkne. Svima su dokurčili, izvučeš ga iz mrtvih, a on nastavi po starom, dok ne rikne.

  10. Је ли нормално да мене вутра не ради уопште? Јес да сам скоро први пут пробао, а отад сам дувао 4 пута и никад нисам ништа осетио. Зато одсад радим само мускатни орах и до јаја ми је.

    Ја сам у друштву најмлађи и сходно томе накасније сам пробао вутру. Када сам први пут са њима пушио нисам осјетио било какав ефекат. И тако сигурно једно 3-4 пута, док су се они одрађивали редовно. Правили будалу од мене и те шеме, као не знам шта да очекујем. Зато када ме је први пут одрадило како треба, ваљао сам се од смијеха једно добра 2-3 сата. Од тада, ако је вутра океј, одради ме сваки пут.

  11. Uvalili mu bosiljak i origano....

  12. Ako te muskatni orah odradi vise od vutre,

    Moze neko da objasni, ili da bar prekopira post ako je neko objasnjavao? Nesto su mi pricali ljudi o tome, pa me zanima tacno sta i kako, cisto da se proba... :D

    Baj d vej...MDMA jebe!

  13. А јебга, капирам да неће првих неколико пута.

  14. Melkijades je ubo sustinu. Da ne kazem objasnio.

  15. Има ликова који купују цигаре, па истресу дуван и сипају чај од нане унутра па пуше. Заозбиљно. Кажу осећа се ментол и баш им је до јаја

  16. бдлга, изрендаш мускатни орах који имаш да купиш у здравој храни или тако неким продавницама. Треба ти 10 грама, ја узо 20 јер сам масивнији хехе. То све помешаш са соком, млеком или чоколадним млеком и попијеш јер је одвратно ако га једеш самог. Треба неких 6-7 сати да те уради, мене урадило после 12. Сав сам утрнуо, руке и ноге нисам осећао и једва сам отишао у кревет. Те ноћи сам попио бар 3 литра воде, суше се уста ненормално.

  17. A koja je fora, mislim kako radi? Na koju droZu podseca? Jbt 6,7 sati dok krene da radi, pa sta da radim do tada? :D

  18. Не знам на коју подсећа, пре ораха сам пробао само вутру, а она ме није радила. :Д

  19. Koji su pozitivni efekti, menja li svest, imaš li neke drugačije misli, drugačije opažanje, ili ti samo utrnu ruke i noge? A možda nas ložiš?
    EDIT: vidi stvarno
    http://www.the-nextlevel.com/tnl/threads/6082-Nutmeg-A-Powerful-Legal-Drug

  20. http://www.the-nextlevel.com/tnl/threads/6082-Nutmeg-A-Powerful-Legal-Drug
    Ево пише овде искуство неких ликова. Пише и са чим не сме да се меша.

    Валдемаре, ја сам се само одузо, нисам имао халуцинације, само сам осећао као да руке и ноге нису моје. Одмах након тога сам легао да спавам и ујутру сам се осећао као мамуран. Као да сам пола киле ракије попио.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.