O drogama

  1. jbem vam kru, samo vi kukajte da ne jebete, a sve pare dadošte u gogu.

  2. @Kizo Aha. To mi omiljeno bilo. Jos kad ga neki frajer ko ti nawaze koksom ma milina.

  3. Tema je odlična, ali čak i ja, koji sam jednom prilikom uvukao dva dima neke makedonske gandže i posle mi bilo muka, i razumem se u droge (praktično, ne teorijski, teorijski sam mag lolo) k'o Nemanja Rnić u teoriju struna, mogu da provalim ko ovde priča iz iskustva a ko jede govna, baroniše.

    KLABING LOLO

  4. Nana brate na Senjaku

  5. Neka poznanica, starija, bila na dopu, i zaljubila se u nekog druga, pa joj on pomogao i skinula se.
    Ima sad neke tikove kao, kad je zovem, bliže joj je npr. da se okrene u levu stranu, a ona se okrece u desnu i pravi krug

  6. gaidine, odaješ previše informacija

  7. nisam bio tamo brate nikad, mahom sam po austriji i nemačkoj švrljao, kad sam se vratio u otadžbinu, već sam se bio skrasio i zabatalio taj klabing, to zlo jedno jebeno.

  8. ГАИДИНЕ БИЋЕШ УХИЋЕН

  9. Sekta ti prodrla u dušu sinko, i emocionalo, i racionalno, dijagonalono, a ponajviše analno.

  10. gaidin je puko para za koks više nego kit ričards, dejvid bouvi, i ozi ozborn zajedno koliko vidim. A nije se ni navuko

  11. Ima ovdje policije jaro, al ima i duhovnika, ako hoćeš da te ivedu na put duševnog spasenja.

  12. Ja sam u Vranju, dobrih 10 godina bio u paklu klabinga. U početku sam radio kao konobar, zarađivao po 30 eura vikendom, a onda sam napredovao do položaja menadžera. Od svakog gostovanja nekog zvučnijeg imena ja sam bio dobar 400 evra koje sam trošio da se pucam klabingom u venu.

    Trip na klabingu koji bih izdvojio je sledeći: Bio u mom klubu Dženan, a ja nafiksan utripovao da se zove Milan, i derem se MILANE, MILANE, MILANE. A ono Dženan.

    Konobari tvrde da sam tada bio potpuno miran i da sam zaključavao pazar u sef.

  13. gaidin šmrko više nego što je leba pojo

  14. aww, ljubav skida zdopa

    javite ovo popovima u crnoj reci, da promene tehnike

  15. Jebac a otkud znas da nisam bivao hapsen? Nemate pojma o zivotu, serete za sve pare a realno bi vecina dupe dala za jedan dan bahanalija po separeima beogradskih klubova.

  16. neće biti uhićen ne zajebavajte čoveka, ali ako to neko želi može iskoristiti takve informacije za svašta...

  17. realno bi vecina dupe dala za jedan dan bahanalija po separeima beogradskih klubova.

    NEMA POVLAČENJA, ŠTO SI SE POVUKAO. ŠTA KENJATE O POVLAČENJU TO SU PRIČE ZA DEVOJČICE O ČEMU PRIČAMO MI OVDE.

  18. a realno bi vecina dupe dala za jedan dan bahanalija po separeima beogradskih klubova.

    To mi je životni san! Da gledam napucane likove sa svojim plastičnim devojčicama kako igraju uz JK

  19. Zapata zato sto danas imam troje dece! Eto ti razloga.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.